2737
2734

سلام 

من یه بچه سه سال و نیمه دارم. دیروز در چسپ مایع رو باز کرده بوده و داشته فشار می داده. منم دستشویی بودم. شوهرم می بیمه و می خواسته بگیره ازش ولی بیشتر فشار می داده لحظه ای که من رسیدم یکی زد بالای گوش بچه. طفلک پرت شد زمین و چسپ رو هم ول کرد. سرش درد می کرد. من احمق این وسط گریه ام گرفته بود و بچه طفلکم هم می خواست من گریه نکنم که سریع خودم رو آروم کردم و بچه رو بغل کردم. واقعا خاک بر سرم نمی دونم چرا گریه کردم اولش...  بعدش با شوهرم صحبت کردم که گفت عصبی شده و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باهاش خیلی صحبت میکنم

بعد باید یه جوری از دلش دربیاره

چند سال پیش پسر من خیلی اذیت کرد،همسرم بلند شد که بزنش

نمیخواست واقعا بزنه ها.بعدا بهم گفت میخواستم فقط بترسونم.ولی مدلش طوری بود که انگار میخواست بزنه

من بیشتر ترسیدم.جلوشو با بغض گرفتم

به خیر و خوشی تموم شد🤲

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

پیش میاد دیگه

ولی بهش بگو خشم و عصبانیتتو نگه دار برا وقتی لازمه نه اینکه بچه 3 ساله رو بزنی و بعدش که عادی شد دیگه حساب نبره ازت

هنوز تا 20 سالگی اون بچه زمان زیادی مونده

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
2706