2737
2734
عنوان

وقتی ما زنا همو بد میدونیم چه انتظاری از مردا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 52 پست
اینجا فقط تعجب میکنی از کامنتای بعضیا،گاهی اوقات نظرات بعضیا رو میخونم احساس میکنم تو غار زندگی میکن ...

بابا طرف میگه تنش میخاره رفته خونه یارو، در حالت عادی بیا فرض بگیریم انقد تابلو بازی نکرده بود و سوتی نداده بود، ما خب چندین بار رفته بودیم، میگم که خیلی مورد اعتماد بود، اعتماد من دوستم، دوست پسرم، همسایه، هم محله ای، همه همه اینو به گلی و معرفت میشناختن، این دوست منم ساده بوده رو حساب اون اعتماد و کلا تیز نبودن خودش نفهمیده یجای کار میلنگه، ساده برخورد کرده رفته داخل برای کمک، اشتباه بوده بازم میگم حماقت بوده من اگه بودم ضمن اعتماد تو زیر زمین نمیرفتم، ولی خب بحثای مذهبی جاش نیست اینجا

زن خوبه خوشگل باشه سفید و کمی چااااااااق سفید و کمی چاق، آها، مرد خوبه خوشتیپ باشه پولدار و بداخلااااااااق پولدارو بداخلاق  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید دوستتون الان دیگه دختر نیس؟

میخواست همین کارو بکنه بی شرف دوستم نزاشت، دختره

زن خوبه خوشگل باشه سفید و کمی چااااااااق سفید و کمی چاق، آها، مرد خوبه خوشتیپ باشه پولدار و بداخلااااااااق پولدارو بداخلاق  
اینجا فقط تعجب میکنی از کامنتای بعضیا،گاهی اوقات نظرات بعضیا رو میخونم احساس میکنم تو غار زندگی میکن ...

منظورم اینه اینکه میگن تنش میخاریده رفته خونه نا محرم، قضیه اینجوریه ، غریبه نبودیم آشنا بودیم چندبار گروهی دورهم نشستیم تو همون خونه، چندبار مارو رسونده، شب روز، واقعا هنوز نمیفهمم چش بود اونشب، اهل شراب و گل و ایناهم نیست داره ها ولی خودش نمیخوره

2728
بابا طرف میگه تنش میخاره رفته خونه یارو، در حالت عادی بیا فرض بگیریم انقد تابلو بازی نکرده بود و سوت ...

میفهمم چی میگی عزیزم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست حتی پاکترین آدما

به دوستت بگو آروم باشه خودشم مقصر ندونه فقط پیش مشاور بره و دوره درمانشو کامل کنه هرچند این تجربه ها از ذهن پاک نمیشن و فقط باید باهاشون کنار اومد

اشتباه تایپی داشتم لطفا ایراد نگیرید.  کیبورد گوشیم مشکل داره
دقیقا، همش برای ساده ترین مسائل مسخره ترین مسائل باید دروغ بگه، باهم باشگاه میریم تایممون افتاد باهم ...

آره دیگه فقط یاد میگیره چه جوری دروغ بگه 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
بی شرف قشنگ برنامه چیده بود، مسواک زده بود تشک برده بود زیر زمین، خدا میدونه از کی پلن زیخته، 

فقط به دوستت بگو یه وقت اعتماد نکنه به کسی پیش یکی دیگه بگه 

مخصوصا اگه یه وقت با یه پسری دوست شه نیاد تعریف کنه

وقتی نمیتونه بره دنبال شکایت و اینچیزا و خانوادشم اینجورین به نظرم دیگه پیش هیچکس نگه و همین جا دفنش کنه و سعی کنه فراموش کنه خودشو با کارای دیگه مشغول کنه 

اونم واگذارش کنه به خدا . خداخودش جوابشو بده 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2738