2737
2734

وای بچه ها چند روز پیش رفتم عکسامونو ببینم

اول ازینکه مادر شوهر من از تنها جیزی که بالا میره لباسه به وفور کت دامن و کت شلوار مجلسی داشته

بعد عروسی ما یه بلیز منجقی بنفس و دامن سیاه پوشید

یه رژلبم حتی نزده بود و روسری ام سرش بود مدام( واسه عروسی دختر خودش حسابی ارایش کرده بود)

بعد اینا به کنار ....

تو عکس انقدر عبوس و سرد و خشک افتاده دریغ از یه لبخند

تو فیلمم وقتی کادو داد شوهرمو بغل کرد من و نه!!!😐😐😐

حقیقتا انقدر جا خوردم از عکسش که! خیلی بد افتاده بود انگار نه مادر داماده!

اما مامان خودمم که همسنشه تقریبا هم لباس خوب هم خنده خوب هم ارایش و بغل کردن داماد و منو 😐😐

چرا اینجوری میکنه این با من!!!!

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیالش

برا چه چیزا خودتون درگیر میکنید

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

عزیزم کلا نمیدونم عروس جماعت چ هیزم تری به خانواده شوهر فروختن که از دست عروس میمیرن مخصوصا مادرشوهر و خواهر شوهر

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
2738
برو خداروشکر کن مادرشوهر من عروسی یدونه پسرش بدترین لباس و.موی شونه نکرده به کنار چنان بی آبرویی کرد ...

مال منم کم از کار مادرشوهر نداشت

والا عروسی پسر ته تغاریش! لباس تووخونه پوشیده بود😐

مباارک باشه😃تازه عروسمون

ول کن اصلا به فجر اینا نباش

یهو به خودت میای میبینی استقدر فکرت اینجا بوده خوش نگذروندی🥺❤

بزار خسادت کنه😂خودش خسته میشه

اتشالله همیشه با هم خوشبخت ترین ها بمونید

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
عزیزم کلا نمیدونم عروس جماعت چ هیزم تری به خانواده شوهر فروختن که از دست عروس میمیرن مخصوصا مادرشوهر ...

بعد که منو بغل نکرد برادرشوهرم بهش تذکر داد

بعدش با اکراه بغلم کرد در حد دوثانیه

بیخیالش برا چه چیزا خودتون درگیر میکنید

اخه به قول خودش بچه یکی یه دونش هست ته تغاری

بعد تووعروسیش هر کار کرد که زشت ترین بنظر بیاد

2706