2733
2739
عنوان

کسایی که بادوس پسرشون ازدواج کردن لطفا راهنمایی کنن :)

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 73 پست
تبدیل کردن دوس پسر ب شوهر اگه بیشتر از ۶ ماه وقت ببره دیگه ارزش نداره اینهمه عمرتو بذاری حالا تبدیل ...

باهات مخالفم

همسر بنده وقتی با من دوست شد بهم گفت ۵سال بهم فرصت بده و منم گفتم به پات میمونم و با پشتکلرو تلاش فراوان سه سال نکشید اومد عقد کردیم و الانم هشت ساله خوشو خرمیم، و یه پسر پنج ساله داریم

گاهی اوقات شرایط جامعه اجازه نمیده

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیکارست؟

لیسانس برقه ولی کارنیس الان توموبایل فروشی تعمیرات موبایل میکنه،ازطرفیم خونه زمدگیشون رفته روهوا ازخونه ۲۰۰متری هرسال مستاجری شون توخونه ۷۰متری اینم قاط زده کلا دیگ میگه نمیتونم یکی دیگرو بدبخت کنم😞

خدایی الان که شما خانوم شدین و رابطه کامل داشتین باید یادشون بیفته که زندگی سخت و از پسش بر نمیان؟؟؟

بنظر من این آدم اگه وضعشم خوب بشه به درد زندگی نمیخوره مردی که جلوی مشکلات سریع کم بیاره و پا پس بکشه به دردزندگی نمیخوره

اون که میدونه چه بلایی سر شما آورده و به این راحتی میگه به درد هم نمیخوریم در آینده هم با هرمشکلی کم میاره و میگه نمیتونم ادامه بدم 

من اصلا به درست و غلط بودن رابطه تون کاری ندارم ولی ادامه این رابطه اشتباه 

2740
تحمل کردن دوری و فاصله تو دوران دوستی خیلی خیلی سخت نبود؟

نه اونموقع نه اینستا بود نه واتساپ بود فقط اسکایپ بود که با اون روزی دوسه ساعت حرف میزدیم و راهمونم دور بود ولی چون همدیگرو دوست داشتیم تخمل کردیمو بهم رسیدیم شکر خدا

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤
دختر نیستی یعنی ؟😑😑😐 عزیزم ببخش میگم ولی در جامعه سنتی ایران پذیرفته نیست ایرانیا روشن فکر نیست ...

تو فکر کنم خارجی..پسرای ایرانی اکثرا دیگخ اصلا بکارت براشون مهم نیست..فقط دنبال خوشگلی ان.غیر از یه عده کمشون.

ای کاش فقط ای کاش....
دوس پسر منم بعد ۸سال گقت قصد لزدواج نداره😁منم ولش کزدم به سختی..ولی خدارا شکر الان راحتم حداقل &nbs ...

چه دلی داشتی😐

من بعد ۳ سال نمیتونم میمیرم

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
قبل رابطه کامل ایشون پولدار بودن ؟ ولی  بعد رابطه ورشکست شدن ؟ یا از اول ورشکسته بوده ؟

وصغشون خوب بود ولی یهویی خونه زندگیشون رفت روهوا ازخونه ۲۰۰متری مستاجر شدن خونه۷۰متری ،ماشینشو ازدست داد فشاربهش اومد🙄ازطرفیم کاروحقوق خوب نیس میگه سخته زندگی ازدورقشنگه من باید همه چیم کامل باشه ک بتونم یکی دیگرو خوشبخت کنم پول نداشته باشم اعتماد به نفس ندارم

2706