2726
عنوان

کسایی که بادوس پسرشون ازدواج کردن لطفا راهنمایی کنن :)

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 73 پست

ببین الان ک کار از کار گذشته و مستقیم بروش بیار ک چکار کرده بگو من شش سال از عمرمو و نحابتمو وقف ابن رابطه کردم چون ب تو اعتماد و اطمینان داشتم و مطمئن باش پاتم میمونم و با نداریات میسازم تا باهم ب بهترینا برسیم

اگه باز ناز کرد و گفت نمیشه بگو اگه بودم ب قصد ازدواج بودم اما حالا که همچین قصدیو نداری من با همه چی مخصوصا ضربه ای ک از این رابطه خوردم کنار میام اما دیگه نمیمونم من ب قصد چیز دیگه اینجا بودم و بااااازیچه تو نیستم

دیگه هیچی نگو و تلاششو ببین برا بدست اوردنت یا تموم میشه یا درست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط خدا کمکت کنه .....

اگه قراره این اقا بعداز 6 سال که استفاده خودشو برده حالا یادش افتاده نمیخاد کس دیگه رو بدبخت کنه بزاره بره به هیچ عنوان کوتاه نیا و تا آخرش بمون...

چطور اون زمان که با شما رابطه برقرار میکرد به این فکر نبود که نباید دختر مردم رو بدبخت کنه...الان که استفاده خودشو برده یادش افتاده ........

نمیخام سرزنشت کنم میخام بگم هرکسی لیاقت استفاده از تورو نداره مگه اینکه برات زحمت بکشه و از لحاظ قانون بهت پایبند باشه (مهریه و نفقه)

2728
چه دلی داشتی😐 من بعد ۳ سال نمیتونم میمیرم

اصلا راحت نبود تا مدت‌ها افسردگی‌داشتم.می‌اومد سمتم مجبور بودم پسش بزنم.آخر سر بهش گفتم دوس پسر دارم تا ول کرد.احساس حقازت شدیدی داشتم.نه میتونستم با کسی دیگه ازدواج کنم نه خودش می‌گرفتم.رابطه مون پنهانی بود.اون وضع مالیش خوب بود خونه ویلایی بهترین جای شهر.ماشین خوب..شغل خوب...فقط من نمی‌خواست یعنی می‌خواست ولی می‌گفت آمادگیش ندارم.۳۶سالش یود😪...هرچند با یه مشاور صحبت کردم گفت احتمالا وسواس فکری ذهنی داره

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
اصلا راحت نبود تا مدت‌ها افسردگی‌داشتم.می‌اومد سمتم مجبور بودم پسش بزنم.آخر سر بهش گفتم دوس پسر دارم ...

بهترین کارو کردی

ان شاءالله خوشبخت بشی یه بخت خوب نصیبت بشه😍

ولی اصلا شرایط من اینجوری نیس دوسال اولش بابام ورشکست شده بود تا مشکل ما خوب شد الان اون ورشکست شده😐🤦🏻‍♀️گرونی و مشکل مالی نمیزاره

با اینکه همه چی قراره ساده باشه ولی بلاخره با هیچیی هیچیی نمیشه🤕

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
بهترین کارو کردی ان شاءالله خوشبخت بشی یه بخت خوب نصیبت بشه😍 ولی اصلا شرایط من اینجوری نیس دوسال ...

انشااله خدشبخت باشی گلم...هرجی خدا بخواد همون میشه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
انشااله خدشبخت باشی گلم...هرجی خدا بخواد همون میشه

ممنونم عزیزم❤

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
وصغشون خوب بود ولی یهویی خونه زندگیشون رفت روهوا ازخونه ۲۰۰متری مستاجر شدن خونه۷۰متری ،ماشینشو ازدست ...

خب حق داره زندگی بدون پول فایده نداره 

اگه واقعا پول نداره و راس میگه  به نظرم بهش حق بده 

پول مهمه دیگه تو این اوضاع گرون جامعه 

تو فکر کنم خارجی..پسرای ایرانی اکثرا دیگخ اصلا بکارت براشون مهم نیست..فقط دنبال خوشگلی ان.غیر از یه ...

نه اصلا اینطوری نیست !

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400