2733
2734
عنوان

همش دارم حرص پول میخورم

269 بازدید | 23 پست

واقعاااا خسته شدم سر شهریه و چیزایی که میخوام همش باید توضیح بدم پول نمیدن بهم برای هرچیزی خدااا چرا دختر شدم چرا انقدر سر پول نداشتن حرص میخورم چرااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعععاا نه میزارن برم کار کنم نه میزارن برم جایی سر کلاس یه جایی بهوام برم دوره ای چیزی پول نمیدیم بهت خسته میدن بهم میدونم ولی خیلی حرصم میدن بخداااا سردرد گرفتم صدام گرفته انقدر بحث کردن واقعاااا هیچکس نمیخواد آدم پیشرفت کنه 

نمیزاره بابام میگه برام بد میشه آبروم میره بعد واقعاااا سر پول ندادنش بهم حرص میده قشنگ به قرص خوردن ...

😑😑😑😑😑😑

حالا که چشمت افتاد بیا تا بدونی🙃.................................................................................................🙃 اون اتفاق غیر منتظره که حالتو و حالمو خوب کنه نزدیکه بهمون 🙃خدایا شکرت🤍
2738
دختر بودن خیلی سخته بدون استقلال مالی  که بدتره  درکت میکنم

آره بعد دوتا داداش بزرگتر دارم اونا که اصلااا اهمیت نمیدن که مثلااااا من برم فلان مدرکو بگیرم یا پول لازم دارم برای چیزی بابا نمیده و اینااا من لنگ میمونم  هیچیییی ینی 

وااااا آبروی چی میخوای کار کنی خلاف که نمیخوای کنی 

میگه دیگه بعد مدرک و اینا میگه پول نمیدم اینا میخوان جیب منو بزنن خودت برو جور کن بعددد من به کی رو بندازم به داداشام که براشون مهم نیست

آره بعد دوتا داداش بزرگتر دارم اونا که اصلااا اهمیت نمیدن که مثلااااا من برم فلان مدرکو بگیرم یا پول ...

من بابا ندارم   داداشام  پول  تو جیبی حتی نمیدن  لامحصب یکی نمیاد بگیرمش  ازدواج کنم برم   عمرمون الکی تلف شد 

2706