2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کلاساشون چه جوریه غیر حضوری هست به چه شکل برگزار میشه میشه بگی

الان که به خاطر کرونا آنلاینه ولی در کل مثل بقیه دانشگاه هاس فقط اجبار نیست حضوری . نری نمره کم نمیکنن ولی بعضی استادا براشون مهمه حضور در کلاس ، و بعضی اوقات پایانترم بعضی درس ها سراسری نیست استاد طرح میکنه پس باید تو کلاس باشی ببینی چی به چیه

الان که به خاطر کرونا آنلاینه ولی در کل مثل بقیه دانشگاه هاس فقط اجبار نیست حضوری . نری نمره کم نمیک ...

ممنون عزیزم کامل توضیح دادی راستی بخوای ازمون استخدامی بخونی کتابای پیام نورو میشه خوند یا باید کتابای منبع رو بگیری بخونی ؟

ممنون عزیزم کامل توضیح دادی راستی بخوای ازمون استخدامی بخونی کتابای پیام نورو میشه خوند یا باید کتاب ...

حقیقتش من دانشجو ام 

برای آزمون استخدامی باید کتاب منبع بگیری خودشون کتاب معرفی میکنن و مدرک هم دانشگاه دولتی و پیام نور رو قبول دارن نه ازاد 

2738
الان که به خاطر کرونا آنلاینه ولی در کل مثل بقیه دانشگاه هاس فقط اجبار نیست حضوری . نری نمره کم نمیک ...

ببخشید من میتونم سوال بپرسم ازتون درمورد پیام نور؟ درخواستم روفبول میکنین؟