2737
2739
عنوان

حس شیشمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 252 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجی میگم چه زمانی ازم خاستگاری میکنه؟ و به شغلی که مد نظرمه میرسه؟

ب شغلت میرسی

ولی اون طرف ادمی نیست ک بیاد خاستگاری 

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  

سلام عزیزم به خدا واست دعای مشکل گشا رو هم میخونم ...

اول یکم درباره خودم بگو اینکه کیم چیکارم ؟ 

بگو تو درسم و اینده شغلیم چی میشم و چی قبول میشم و درسی که تو دانشگاه میخونم چبه و کجا  ؟ 

اینکه فامیلمون که مشکلی براش ایجاد شده سرانجامش چی میشه ؟ 

و اینکه درباره ازدواج و بچه ها م لطفا 😍😍😍

اسی جونم سه بار تا حالا این پیامو کپی کردم لطفااااا جوابموووو بدههههههه🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘

2731
اسی ۳ بار ازت پرسیدم جواب بده عزیز آیا پسرعموم هم مثل من بهم حسی داره یا فقط من حس یه طرفه دارم بهش ...

یه طرفس

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
2740
سلام عزیزم به خدا واست دعای مشکل گشا رو هم میخونم ... اول یکم درباره خودم بگو اینکه کیم چیکارم ؟&nb ...

ادم برون گرا و مثبت گری هستی

ب شغلی  میخای میرسی

هنوز دانش اموزی  

ارایشگاه کار کنم برام بهتره یا بیمه؟

بیمه

2706