2737
2734
عنوان

حس شیشمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 252 پست

دستت درد نکنه 

من دارم تلاش میکنم برا کنکورم امسال واقعا 

باید تلاش کنم ولی این قشنگیه که چند نفر بهم بگن تو قبولی 

من که دلم شاد شد🤗😍

ان شاالله دل همه شاد بشه از جمله استارتر 

برا دلت دعا میکنم که حالش همیشه خوب باشه💚

برا حاجتت هم حتما صلوات می‌فرستم ✌️😘

از یه جا به بعد همه آدم ها ،همه بدی ها، کوتاهی ها همه رو بخشیدم به خود خدا😉   کاش خودمون مادر شوهر خوبی بشیم🤕😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صلوات فرستادم برات  حالا حدس بزن بگو بهم متولد چه ماهیم؟

پاییز یا زمستون{ماهو نمیتونم بگم}

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
2731

سلام عزیزم به خدا واست دعای مشکل گشا رو هم میخونم ...

اول یکم درباره خودم بگو اینکه کیم چیکارم ؟ 

بگو تو درسم و اینده شغلیم چی میشم ؟ 

اینکه فامیلمون که مشکلی براش ایجاد شده سرانجامش چی میشه ؟ 

و اینکه درباره ازدواج و بچه ها م لطفا 😍😍😍

عاقا     27

نچ اشتباه گفتي اين يكي رو 22روز تولدمه 😁

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
2738
دستت درد نکنه  من دارم تلاش میکنم برا کنکورم امسال واقعا  باید تلاش کنم ولی این قشنگیه ک ...

ممنون خانومی  

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
بهم میشه بگی لطفا که تا آخر امسال میاد خاستگاری یا نه؟ برات 10 تا صلوات فرستادم 

نه 

فروردین سال 1401 میاد

دوستم برمیگرده؟ خواستگارم خوشگله؟

اره پشیمون میشه

نه معمولیه

2706