2733
2734

دیروز کات کردم تاپیک قبلی گفتم دلیلشو حالم خیلی بده از صبح انلاین نشده دلم واسش تنگ شده از صبح که بیدار شدم سرجام دارم گریه میکنم خیلی دوسش دارم نمیتونم بدون اون😞اونم دیونس میترسم کاری کنه بلایی سرخودش بیاره 

چند روزه افسردگی گرفتم سرش الانم ک کات کردم دیگه کلا نابود شدم هیچی خوشحالم نمیکنه همه فهمیدن چقد حالم بده😞من قبلا خیلی دختر شادی بودم ولی الان حوصله هیچیو ندارم هیچی شادم نمیکنه همش تو اتاق اهنگ گوش میدم خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این حال و هوا طبیعیه 

ی چن وقت دیگه عادی میشه برات

من تقریبا ۲۰ روزه کات کردم و دیگه برام مهم نیست زیاد

با اینکه خیلییییی عاشقش بودم و ۲ سال باهم بودیم ولی خب میدونی من وابسته کسی نمیشم و میتونم با نبود همه کنار بیام

رفتارت با کسایی سودی برات ندارن میشه شخصیت👀

یکم بگذره فراموش میکنی 

من وقتی کات کردم انقد جیغ زدم خودمو زدم خانوادمم میدونستن بابا و مامانم کلی باهام حرف زدن ولی اروم نمیشدم کارم ب بیمارستان کشید اروم و قرار نداشتم ولی الان ک بهش فکر میکنم میگم چقد بیکار بودم...

2738
این حال و هوا طبیعیه  ی چن وقت دیگه عادی میشه برات من تقریبا ۲۰ روزه کات کردم و دیگه برام مهم ...

خیلی سخته ما بیشت چهارساعته باهم چت میکردیم الان سخته نبودش😞

یکم بگذره فراموش میکنی  من وقتی کات کردم انقد جیغ زدم خودمو زدم خانوادمم میدونستن بابا و مامان ...

مثل منی تاپیک قبلیم گفتم که خانوادم فهمیدن و میدونن مشاور بردنم باز خوب نشدم همش توخودمم

چن وقت باهم بودین؟

۴ماه اما انگار چند ساله باهمیم تواین چهارماه هرروز باهم چت میکردم بیستو چهارساعت یدقه ازهم بیخبر نبودیم انقد باهم راحت بودیمو همو دوست داشتیم 

2706