2737
2739
عنوان

باخانواده شوهرم دعواکردم والان رفتم خونشون و...

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رابطه تون شکننده ست معلومه که دلخوری هنوز هست .شما دلتون سوخت ولی شاید اونا اینطوربرداشت کنن که خوشحالی .کورتاژ هم عیادت نمیخواد اون الان اعصابش بهم ریخته و حوصله ی کسی رو نداره بخصوص وقتی که رابطه ندارین ِبنظرم اصلا در این مورد صحبت نکن و از این به بعد کم حرف و جدی باش و خودتو سنگین نگهدار 

2740
رابطه تون شکننده ست معلومه که دلخوری هنوز هست .شما دلتون سوخت ولی شاید اونا اینطوربرداشت کنن که خوشح ...

من درحالت جدی باهاشون کلاسردوجدی وسنگینم کلااینجوریم دست خودم نیس..براهمین ابنطوری شدن

خواهر شوهر منم بچه ش افتاد البته سنش بالاست۴۵ سالشه بعد که انداختش ننه ش به شوهرم گفته بود فلانی اینطور شده به ما اصلاً نگفته بودن حامله ست ولی واسه عیادت خبرمون کردن منم رفتم ولی اصلاً درمورد اون اتفاق نه پرسیدم و نه چیزی گفتم بامزه ی ماجرا اینجا بود که شوهر خواهراشم بودن دور تا دور اتاق مرد اومده بود عیادت زن سقط کرده 😆😆😆😆

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

تو زندگی به هر کی بی محلی کنی عزیزتری پیشش 

شعار نیست واقعیته

نه اینقدر مهربون باش که ازت سو استفاده کنن نه اینقدر بی محلی کن که فراموشت کنن

کلا با خانواده شوهر اولین بحث که پیش بیاد دیگه اوضاع داغون میشه سعی کنید همیشه از اولین بحث جلوگیری کنید و

خیلی جاها خانواده شوهر به درد آدم میخورن 

تو زندگی به هر کی بی محلی کنی عزیزتری پیشش  شعار نیست واقعیته نه اینقدر مهربون باش که ازت سو ...

خیلی خوب بودن خودم خراب کردن متاسفانه..الان موندم ک چ کنم...خیلی سردی کردم خیلی

2706