2410
2553

بخونین راهنمایی کنین دوستای گلم ممنووون😘😘

سه ماهه دعوای بدی کردیم ومن ۱ماه ب خواست خودم کلانرفتم خونشون‌‌...باخواهرشوهراومادرشوهرم بحث بدی کردیم‌..

بعدی ماه رفتم ک میشه تقریبادوماه پیش تواین دوماه هفته یبارباشوهرم میرفتم ک خییییلی سردبودن وسلامم نمیکردن حالادوهفتس ک بهترشدیم وسلام ویکم حرف میزنیم حالاسه روزپیش یکی ازخواهرشوهرام زنگ زدب شوهرم کورتاژکردم ودلم برات تنگ شده و...حالانمیدونم چیشدک زنگ زده بود.کلاشوهرم باخانوادش سرده...فهمیدیم این حامله بوده ماخبرنداشتیم چون رفت وامدنداشتیم...بعدمن نگران شدم زنگ زدم همون شب مادرشوهرم ج نداد..بعدش زنگ زده بودب شوهرم گفته بودچیزی نیست و..بعدمن ک سعی دارم رابطه درست شه چون منم اشتباهاتی داشتم فرداش دوباره زنگ زدم مادرشوهرم ج ندادبازبعدش ب خواهرشوهربزرگترم زنگ زدم اونم ج نداد....بااونیم ک کورتاژکرده اصلاصحبتی نیستیم بعداین دعوا..وشمارشم نداشتم ک بهش زنگ بزنم..

حالادیشب رفتیم خونه مادرشوهرم گفتم چخبرهانیه حالش چطوره زنگ زدم ج ندادین خیلی سردگف چیزی نیس ومن جایی بودم نتونستم ج بدم شمام هی زنگ میزدین...

بازنیم ساعت بعدتواشپزخونه تنهاشدیم ومنه بی عقل برااینک نگن بیفکره و....گفتم هانیه بچشوسقط کرده یاسقط شده چجوریه بعدهمونجوری ک کارانجام میدادبالحن سردگف چیزی نیست..

ینی گف ب توربطی نداره....

حالاموندم ب شوهرم بگم زنگ بزنه شوهرخواهرشوهرم ک بریم عیادتش یانریم چیکارکنیم...شوهرم نره هم براش مهم نیس...

نمیدونم کاردرست چیه.....

چون من وسایلو....عوض کردم بهشون نگفتم مثلااونام میخوان کاراشونونگن....

چیکارکنم بنظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بیخیال سقط نکرده  به جهندم .چند بار پرسیدی بی محلت کردن خودتو سنگین بگیر

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2714
یعنی نریم عیادت ؟؟ فک میکنم زشت باشه

وقتی جواب تلفن رو نمیدن یعنی نه تشریف نیارین.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
ن وقتی اینقد کم محلی میکنن چرا خودتو سبک کنی..اگه رابطت با شوهرت خوبه بقیه ب دزک

خداروشکرخیلی خوبه...امامیدونم خراب شده ولی دوسدارم رابطم باخانوادشم یکم برگرده

2706