2733
2739
عنوان

عشق ی طرفه

404 بازدید | 49 پست

سلام ،نمیدونم چرا دارم اینارو میگم شاید واسه اینکه نمیتونستم جای دیگه بگم و خستم از اینکه روی هوا معلق موندم من الان چند ساله ک عاشق یه اقا پسری هستم ک متاسفانه در بچگی جلوی ایشون خیلی سوتی دادم و یه شخصیت کاملا بچگانه داشتم عشق ایشون باعث شد من روز به روز پخته تر بشم 

و واقعا ب ابن فک کنم ک خدایا چرا خودمو جلوش کوچبک میکردم چرا غروری باقی نزاشتم فک کنید بچه بودم کلی کار احمقانه کردم ک الان ک بش فک میکنم دلم مبخاد خودمو خفه کنم از جهتی واقعا دوسش دارم و عاشقشم از اقوام هستن و نمیدونم چکار کنم ک به چشم بیام بعضی موقع ها به سرم میزنه ک چند سال گذشته برو بهش بگو اما از طرفی گمم نمیدونم چکار کنم شب و روزم شده گریه و همش از این میترسم ک دیرشه و واسه همیشه از دستش بدم واسه اینکه نزدیکش بشم یا بهم علاقه مند بشه چه راهایی پیشنهاد میدین یعنی امکاانش هست حرکات بچگونه چند سال قبلو یادش بره و الان بهم علاقمند شه؟😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شرایط شما رو داشتم

اعتراف نکردم و از دستش دادم

از طرفیم اعتراف میکرد میرفت به همه میگفت و آبروم میرفت(حداقل من اینطور فکر میکردم)

به نظرم فراموشش کن...اینجا و تو فرهنگ ما دخترا نباید عاشق بشن جانم وگرنه خون دل میخورن و باید همش دعا کنن طرف عاشقشون بشه و توی ۹۰ درصو موارد شاهد ازدواج عشقشون با کسه دیگه ای میشن

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
2728

ببین ی نصحیت از من ب تو😔

من 3 سال خودم درگیر همین عشق ی طرفه شدم

اینقدر ازش بی محلی دیدم ک الان ازش متنفرمممممممممممممممم 🤧🤧

دقیقا یک سال و خورده‌ای میشه ک ندیدمش.. از خدا خواستم تا من عمر دارم هیچ وقت دیگ نبینمش🙃

خیلی سخته میدونم.. ولی در اخر اونی ک کوچیک میشه و اعتماد ب نفسش پایین میاد توییی

خواهش میکنم دیگ ادامه نده 

من هنوزم دارم اون نتیجه روحی بد سر همین قضیه روتو زندگیم حس میکنم🥺

و در اخر خودتی ک خورد میشی.. و تبدیل ب ادمی میشی ک قلبش از سنگه💔

برای ادمی ک بهت بها نمیده وقت نذاررررررر ب هیچ وجه

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔

دوستان من نمیدونم چطور جواب تک تک شمارو بدم تازه عضو شدم باید بگم من واقعا عاشقشم و اصلا چند ساله شب و روزم خلاصه میشه به فکر اون نمیتونم درس بخونم نمیتونم فکرشو از سرم بیرون کنم باور کنید خسته شدم راهی هست ک نزدیکش شم؟

دوستان من نمیدونم چطور جواب تک تک شمارو بدم تازه عضو شدم باید بگم من واقعا عاشقشم و اصلا چند ساله شب ...

والا منم مث تو بودم رفتم بهش گفتم همه چی خوب بود ولی خراب شد الان من موندمو ضربه های روحی افسردگی 

2738

خب اول ببین طرفت چطوریه جنبه داره یا اینکه نه ممکنه بعدش تحقیرت کنه من خودم معتقدم نباید علاقه از طرف زن به مرد بیان بشه چون اکثر مردا دوس دارن که بیان علاقه از طرف خودشون باشه

رفتار اون باهات چطوره؟؟ 

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖
دوستان من نمیدونم چطور جواب تک تک شمارو بدم تازه عضو شدم باید بگم من واقعا عاشقشم و اصلا چند ساله شب ...

باید خودتو مطرح کنی اسمت که بره سرزبونا خودش جذبت میشه مثلا ببین چطور دختری دوست داره مثلا تحصیلکرده شاغل یا چی 

خب اول ببین طرفت چطوریه جنبه داره یا اینکه نه ممکنه بعدش تحقیرت کنه من خودم معتقدم نباید علاقه از طر ...

راستش خیلی پسر سردیه چند سال پیش ک فک کنم اصلا متنفر بود اما الان ک ی دختری شدم ک کلی پسرم دنبالم میوفته نمیدونم

باید خودتو مطرح کنی اسمت که بره سرزبونا خودش جذبت میشه مثلا ببین چطور دختری دوست داره مثلا تحصیلکرده ...

چند ساله دارم روی خودم کار میکنم بشم دختری ک ارزوش باشه جالبیش ابنجاس با کل بچگیم یه بار ک با اک فیک بش پبم داده بودم خودمو معرفی نکردم ولی گفتم من یه روزی ارزوت میشم از اینکه ممکن فهمیده باش دوسش دارم خیلی حس بدی دارم

ی اشنا دوطرفه پیدا کن ک درموردت باهاش حرف بزنه یا هرجوری شده شماره ی چیزی ازش پیدا کن کم کم حرف بزن ولی هرجوری شده بهش نزدیک شو نذار دیر بشه ک اون موقع وای وای فایده نداره  حتی ک نشه ی عمر حسرت نخوری ک چرا نگفتم چرا کاری نکردم درد این حسرت خیلی بدتره

ادم همیشه حسرت کارای ک نکرده میخوره تا کارای ک کرده رو

2706