2737
2734

من دیشب دو سه ساعت تو سایت نبودم زمانی که اومدم دیدم تعلیق شدم میشه لطفا دلیلشو بهم بگین 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_۵ 

کاربری قبلیم @ریحانگلی۲۰ بود لطفا نی نی یار هارو تگ کنید مرسی 🌹🌹

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگم ریحان الان میان منم تعلیق میکنن 🤣🤣🤣🤣

نه گلکم ربطی به تو نداره من خودمم نمیدونم چرا نه عزیزم نگران نباش

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
2738
بحث سیاسی کردین باز نمیشه فعلا

میشه لطفا بفرمایین کجا بحث سیاسی کردم ؟ تو کدوم تاپیک ؟ 

و اینکه کی باز میشه ؟

3 هفته بحث سیاسی اما الان که کاربری دارین اون باز نمیشه

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

باشه ممنونم اما من بحث سیاسی نکردم ؟؟ منظورتون چیه ؟ 

چقدر عجیبی نینی یار

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
چقدر عجیبی نینی یار

نه جانا من فقط می خوام بدونم منظورشون از سیاسی چیه کی من بحث سیاسی کردم ؟

نه جانا من فقط می خوام بدونم منظورشون از سیاسی چیه کی من بحث سیاسی کردم ؟

یادت نمیاد چیزی؟

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
2706