2733
2739

ی پسر ک سال یپش خواستگارم بود ب اشناهامون گفته بودن اگر اوکی هستن بگن بریم خونشون چون نمیخاستن جواب رد بشنون مام اوکی دادیم ب آشنام ن ولی گفتیم زشته نرو به‌شدت خبر بده بزار مجدد بپرسن بگو ک اونام دیگ نپرسیدن 

من پسر رو فالو کردم با فیکم استوری ریپلای کردم یکم حرف زدیم ( خیلی خوبه از همه نظرم عاشق ک نه ولی ازش خوشم میاد من 23 سالمه ی جورایی ایده المه)کسی تو زندگیش نیست یکی بوده ک بهم زدن و اینا 

الان میخام با پیج خودم فالوش کنم میخام دل و بزنم ب دریا شاید اومد ریپلای زد یا چیزی 

بعد میگم نکنه بره ب خواهرش بگه این دختره فالو کرده اینا 

لطفا راهنمایی کنید هیچکی جواب نمیده ❌❌📣

پسره چن سالشه؟

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه اصلا نرو

با همون پیج فیک بهش بگو کسی رو دوست داری؟بعد مثلا میگه اره فلانی بعد بگو خب رفتی خواستگاری؟بعد میگه اره گفتیم قراره خبر بدن

اونجا باید بگی خب میدونی که دختر خوب رو زود میبرن زود بهم بگرد تا خواستگار براش نیومده و به مراد دلت نرسی!

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

من بودم فالو نمیکردم

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
نه اصلا نرو با همون پیج فیک بهش بگو کسی رو دوست داری؟بعد مثلا میگه اره فلانی بعد بگو خب رفتی خواستگ ...

گلم خواستگاری سنتی بود عاشق من نبود ک حتما فقط گفتن ب دختر هست میخواییم بریم اشنا شی باهاش خودشم واسه ی سال پیشه 

با فیکم زیاد حرف نمیزد ک بگم از این پسرا نیست هول باشن زود 😬

2738
گلم خواستگاری سنتی بود عاشق من نبود ک حتما فقط گفتن ب دختر هست میخواییم بریم اشنا شی باهاش خودشم واس ...

پس دعا کن فقط -

شاید این جمعه بیاید

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
خب اینجوری میگید دلیل هم بگید آدم دو دل میشه 

دوست ندارم طرف فکر کنه خیلی برای من مهمه

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝