2733
2739

یعنی هر یه ساعت بیدار میشههه

مطمئنم که جاییش درد نمیکنه

شب قبل خواب هم سیرش میکنم

مثلا هر یه ساعت بیدار میشه و حتما باید سینه بدم که مک بزنه بعد بخوابه

متاسفانه نه رو پا مخوابه نه شیشه میگیره نه پستونک

اولا رو پا میخوابید الان اصلا فقط سینه

واقعا کلافه و عصبی ام شبا اصلا خواب ندارم اگه راهی میدونین بهم نشون بدین ممنونتون میشم

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون داره دندون در میاره شبا توی خواب فکش درد میگیره و فقط با مکیدن اروم میشه . اگر با شیر دادن اذیتید پستونک بدید ولی در کل راهی نداره 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزم هر چه زودتر شیر شبشو قطع کن راااحت میشی

نمیتونم چه جوری خیلی سخته اخه

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
دختر من ۱۶ ماهشه چندین بار بیدار میشه ولی من پستونک میدم از شیر گرفتمش

این نمیگیره اصلا پستونک

2738
معلومه الان نمیگیره باید از نوزادی بدی شیر شبو کم کن بعد قطع کن  گرسنه اش نیست عادت کرده

اولا میخورد از سه ماهگی دیگه نگرفت هررکاری کردم

حتی تا ۶ ماهگی شیرخشک هم میدادم کمکی ولی اونم یهو ول کرد

الان نه پستونک میگیره نه شیشه

اولا خیلی بچه خوبی بود

اولا میخورد از سه ماهگی دیگه نگرفت هررکاری کردم حتی تا ۶ ماهگی شیرخشک هم میدادم کمکی ولی اونم یهو و ...

عزیزم 🥰🥰🥰🥰 بچه بد خودتی  😑🤪

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
ببین شیر شب دندونو خراب می‌کنه حتما باید قطع کنی که خوابشو درست بشه عادت به مکیدن پیدا کرده نهایت یه ...

با چه روشی 

من در خال قطع شیر شبم 

ولی دست تنهام 

مثلا یکبار جوم دارم بدون سینه بخوابونمش 

سری بعدش دیگه جون ندارم 

پسر من نوزده ماهشه همینطوریه

معمولا به خاطر اینه که دندون درمیارن

من هرسری بیدار میشه یه قلوپ اب میدم بهش خودش میخوابه

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
2706