2737
2734
عنوان

ترسیدن دخترم خواب ۱۷سالشه

225 بازدید | 11 پست

ادعا می‌کنه که مامان یه خواب بدی دیدم ،روحم از تنم جدا شد گشت میزدم یه مرد گوشم گفت نامرد 

با اینه ۵رپز ازش گذشته از این ماجرا ولی شبا نمیخوابه میگه میترسم 

صبح هم که خسته و خواب آلود میشه نمیتونه درس بخونه 

دیروز شب۵خوالید گفت میترسم 

وقتی به عنوان و یا تاپیک هام نگاه میکنی من یک مادر فداکار هستم .. که دخترم را از سر آغاز تولدش تا الان ،از هیولاهای جامعه محافظت کردم ... کاری نکردم که به افراد دیگران دل ببندم و محتاج عشق دیگران شود ...    اگر تاپیک هام را ببینی برای دخترم هست نگرانش هستم وقتی کنکور قبول شود دیگر تاپیک های کنکوری نخواهد بود انشالله کنکور ۱۴۰۲هست دعا کنید  وزن ۷۸ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همونی هستین ک میگف صدا از گلوم در اومد و همچین چیزا؟!

خیر 

وقتی به عنوان و یا تاپیک هام نگاه میکنی من یک مادر فداکار هستم .. که دخترم را از سر آغاز تولدش تا الان ،از هیولاهای جامعه محافظت کردم ... کاری نکردم که به افراد دیگران دل ببندم و محتاج عشق دیگران شود ...    اگر تاپیک هام را ببینی برای دخترم هست نگرانش هستم وقتی کنکور قبول شود دیگر تاپیک های کنکوری نخواهد بود انشالله کنکور ۱۴۰۲هست دعا کنید  وزن ۷۸ 
2728

روانشناس

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

خواب جدا شدن روح از تن یا پرواز یا افتادن از ارتفاع توی سن نوجوانی خیلی رایجه . براش توضیح بدید و با انجام یه کارای ساده کمکش کنید اروم تر بشه . مثلا یه قران بذارید بالای سرش . یا قران بخونه . یا حتی خود نماز اگر بخونه خیلی اروم میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
خوب خودت کنارش بخواب بگو من پیشتم تا چندروز ازسرش بیفته!

پیشم نمیخوابه 

میگه خجالت میکشم ازت لباس مناسبی تنم نیست ،اونقدر احترام بهت نمیزارم

منکه نفهمیدم چقدر بد نوشتی

دوباره بخون