2737
2734

دوستان بیشتر اساتید جذب میگن که جذب فرد خاص امکان پذیر نیست ....

یع سوال دارم اگه یه فردی تو زندگیمون باشه و هردو باهم اوکی باشیم ولی رابطمون دلخواهمون نباشه..(سرد باشه و خشک)  میتونیم از قانون جذب برای عالی شدن رابطه بینمون و گرم شدن استفاده کنیم یا اینم همون جذب شخص خاص محسوب میشه و امکان پذیر نیست!؟

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاملا امکان پذیره بلههه معلومه ک میشه 

میشه بگین چطوری؟ بلدین تکنیک یا تمرینی که بتونم استفاده کنم؟

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉

تو قانون جذب  تغییر رفتار هم هست خودتون رو تغییر بدین بشین گرم و مهربون 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

کی گفته جذب فرد خاص ممکن نیس؟؟؟

برای جذب باید اشتیاق نشون بدی ضمن اینکه فارق از منیت و اصرار باشی، بتونی آرزوهاتو با خیال راحت رها کنی و بسپاری ب طبیعت خدا کائنات یا هرچیزی ک معتقدی

2738
کی گفته جذب فرد خاص ممکن نیس؟؟؟ برای جذب باید اشتیاق نشون بدی ضمن اینکه فارق از منیت و اصرار باشی، ...

چه خوب 

میشه اگه تکنیک وتمرین یا ....بلدین که بتونم باهاش رابطم با شخص‌مورد نظرموعالی کنم بگین؟

چه خوب  میشه اگه تکنیک وتمرین یا ....بلدین که بتونم باهاش رابطم با شخص‌مورد نظرموعالی کنم بگین ...

مگه هرکسی از روی کتاب اشپزی غذا بذاره خوب درمیاد؟

هر فردی تکنیک شخصی خودشو داره برید سراغ دلتون و وصلش کنید ب چیزی ک ازش قدرت میگیرید یا بهتون حس ارامش میده، خیلی ساده برای گرم شدن رابطتون تلاش کنید بدون انتظار و انرژی بد!!!

میشه بگین چطوری؟ بلدین تکنیک یا تمرینی که بتونم استفاده کنم؟

سع کن اون جوری ک دلت میخاد باهات رفتار کنه مثلا راست گو باشه و.... اونجوری باهاش باش اونم کم کم میشه 

استاد عرشیانفر ۳تا فایل یک ساعته داره واسه رابطه

میتونی بری تو سابتش ببینی  

عباسمنش هم تو سایتش گفته 

امیر شریفی هم گفته

کلا زیاد درمورد رابطتت توضیح دادن