2733
2734
عنوان

شوهرم بدون کفش از خونه انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 9130 بازدید | 207 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوساله نفرت داری ازش چرا حاملع شدی چراااا

دقيقا چطوري وسط نفرت حامله ميشن؟

ما يه همسايه داريم شوهرت خيانت ميكرد بهش

نتونست طلاق بگيره بخاطر شرايط مالي چون طلاق ميگرفت پشتوانه نداشت دو تا هم بچه داشت بچه هاش نذاشتن طلاق بگيره

ولي با شوهرش رابطه نداره

سر همين رابطه هم شوهرش دعوا را ميندازه

ولي ميگه نميتونم باهاش يجا بخوابم ازش متنفرم

2731
۱۱۰رو گرفتن میگ با جمعیت هلال اهمر تماس گرفتی اصن نمیفهمم چی میگه

بچه هات کجان استارتر؟؟؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
کفش ندارم

میدونی اینجوری اخلاقش زیاد پا پیچش نشو به خاطر بچه هات خواهر اونایی زبون درازی میکنن وقهر که نازشون خریدار داشته باشه امثال ما که تا گله کنیم صدتا فش نثارمون میکنن همون هیجی نگیم بهتره 

حلال احمر 112 🙄

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
2738

چقد بی‌شعور میزدی تو دهنش خب الانم زنگ بزن ی کلید سازی چیزی یا صاحب خونه بگو شاید کلید یدک داشته باشه بری خونه

با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲

اگه صابخونت ادم درستیه برو در خونش ماجرا رو بگو ،ازش یه جفت کفش بگیر برو کلانتری محل حضوری حرف بزن 

2706