2737
2734
عنوان

شوهرم بدون کفش از خونه انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 9126 بازدید | 207 پست
اووووو من زیاد با پلیسا سرو کار نداشتم پس برم لباس پلیس آگاهی دانلود کنم

باید بزنی لباس پلیس اگاهی خخخخخ

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لوله هاي ما يخ زده بود با بچه كوچيك تنها بودم زنگ زدم اتش نشاني كه بيان درستش كنن  گفتن خارج ...

دخترخواهرمن رفته بوداتاق درازداخل قفل کرده بودمادروپدرش زنگ زدندآتش نشانی اومدگوشی رواززیردردادندبه بچه تاکلیدبده گوشی روورداشت شروع کردبه بازی کردن اتش نشانی دروشکست آخرسرگفت بایدزنگ میزدین قفل ساز😇

اسی جون چیکار کردی؟؟

هیچی مرتیک رفته شیر و پوشک و خوراکی برا بچه ها گرفته اومد خونه خودش شیرو پخت پوشک بچه رو عوض کرد خوابوند بزرگه رو هم فرستاد پیش صابخونم من خودمو ب خواب زده بودم رفته پیشش گفته برو پیش زنم صابخونم اومد کلی نصیحتش کرده همین دگ 

2738
لوله هاي ما يخ زده بود با بچه كوچيك تنها بودم زنگ زدم اتش نشاني كه بيان درستش كنن  گفتن خارج ...

اخی عزیزم اما حق داشتن اتش نشانی فقط،مواقع خطر حمایت میکنه.مثلا کلید هم نداری وظیفه ای ندارن مگر کسی گیرکرده داخل وحبس شدن 

پوکو ایکس سه

مث مال منه گوشیای شیائومی اصلا تلفنای ضروری رو نمیگیرن منم اون روز میخواستم اورژانس رو بگیرم اصلا یه چیز دیگه رو میگرفت دیگه با گوشی همسرم گرفتم.شیائومی باید یه سری تنظیمات خاص روش پیاده کنی تا بتونه شماره های ضروری رو بگیره

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
مث مال منه گوشیای شیائومی اصلا تلفنای ضروری رو نمیگیرن منم اون روز میخواستم اورژانس رو بگیرم اصلا یه ...

اه نیم ساعت درگیرش بودم همش ب هلال اهمر وصل میشد از اونا گرفتم شمارشونو 

تازه پلیس اصلا مایل نبود بیاد واقعا تعجب کردم