2737
2739
عنوان

نماز میخونید یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 128 پست
منم ی ماه میشه نخوندم هر کار میکنم نمیتونم خدا شیطانو لعنت کنه😔

آخی عزیزم.

اراده کن میشه

من حداقل هفت سال بود نخونده بودم.ولی با اذان اول وقت شروع کردم الان عادت شده.اگه نخونم برنامه ریزیم مختل میشه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا هر وقت هر که نماز میخونم کارام اوکی میشن درسام خوب پیش میرن

دقیقا

نماز به زندگی ادم نظم میده

همینه که تو روایات داریم یکی از اثرات بی نمازی پریشانی و‌بدبیاری مداوم تو زندگیه 

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
آدم مذهبی نیستم اکثر موقع ها هم ی ارایش لایت و محو دارم ولی همیشه نمازمو خوندم البته بیشتر نماز صب ق ...

😆😞😞😞الان نماز صبحای خیلی قضا میشه 

😀✋ساعت زنگدار بخر ازونا که صداش بلنده بیدار میشی😂من خودم اینجوری میکنم دیگه خواب به چشام نمیاد

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
2731

همیشه یکی از معلم ها مون میگفت 

شیطان با اون همه خبیثی که داشت به خدای خودش سجده کرد به شما ها سجده نکرد یعنی تو از شیطان هم بدتری که به خدا خودت سجده نمیکنی 

وقتی تنبل میشم اینو یادم میاد و میخونم 😔

2740
ب اعتقادات شخصی مردم چیکار داری اخع

متن تاپیکو خوندی اصلا؟

از اون کسانی که نماز میخونن راهنمایی خواسته.نخواسته تو زندگی کسی فصولی کنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
آخی عزیزم. اراده کن میشه من حداقل هفت سال بود نخونده بودم.ولی با اذان اول وقت شروع کردم الان عادت ...

منم سعیمو میکنم اما نمیدونم چرا نمیتونم حالم گرفته س بخدا همش تو فکر این قضیه م

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
ماشا الله خیلی خوبه رعایت حق‌الناس میکنید ولی ربطی نداره ب این قضیه مثل این می مونه بگی من غذا نمیخو ...

من خیلی نماز میخوندم شب جمعه ها قبل نماز صبح غسل میکردم نماز امام زمان میخوندم ینی ب مدت یک سال یک شب جمعه هم نشد ک نخونم... نماز شب میخوندم...ولی ی عده ادم نماز شب خون برام پاپوش درست کردن ادعای مسلمونیشون میشد و ابروم رو بردن... بهم تهمت زدن... و خدا عدالت رو نشونم نداد...منم گفتم مسلمون نیستم ولی هیچ کار غیر اخلاقی هم انجام نمیدم... 

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706