2733
2734
عنوان

کدومشونو انتخاب کنم؟

282 بازدید | 38 پست

عشقم ک باهم کات کرده بودیم بعد دوماه پشیمون برگشته ولی من هنوز برنگشتم و هنوزم عاشقشم و اینکه خوموادم راضی نیسن و شغل و خونواده درست حسابی نداره

یا یکی دیگ ک بچگی دوسش داشتم و الان‌میگ دوسم داره و نظامیه و معامله ماشین داره خونوادشم عالین ولی حس میکنم نمیتونم باهاش باشم چون هنوز عشقمو دوست دارم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم 

ولی اگه هنوز عشقتو دوست داری با کس دیگه ازدواج نکن

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
2731

اولی رو عقلم نمیپذیره.

من صبر میکنم تا یه خرده احساساتم متعادل تر بشه بعد تصمیم بگیرم.

به احتمال زیاد دومی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

دومی 

و صبر کن فعلا تا عشق ثابقت رو  فراموش کنی 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

درکتون نمیکنم اینکه پسره یه مدت ولتون کرده رفته، خانوادش درست حسابی نیستن، خودش کار و بار درستی نداره ولی میگین عاشقشم دوسش دارم

بخدا که خیلی بچه این

یکم اجازه بدین عقلتون براتون تصمیم بگیره، کمتر  به این احساسات بی خود و بی مصرف میدون بدین

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
2738
درکتون نمیکنم اینکه پسره یه مدت ولتون کرده رفته، خانوادش درست حسابی نیستن، خودش کار و بار درستی ندار ...

جایی ک قلب ادم راه بیفته اصلا نمیشه با عقل تصمیم گرفت من با عقلم ازدواج کردم ولی دلم پیش قبلی موند چی...

جایی ک قلب ادم راه بیفته اصلا نمیشه با عقل تصمیم گرفت من با عقلم ازدواج کردم ولی دلم پیش قبلی موند چ ...

خب اخه دلتم با عقل نمونده پیش قبلی

خداییش قبلی چه ویزگی های مثبتی داره که دلت مونده باهاش

سنت پایینه و خامی وگرنه به راحتی میتونستی فرق بین این دو رو تشخیص بدی

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
کلن هر دو انتخاب اشتباهه تا وقتی دلت با یکی دیگست نباید انتخابی داشته باشی

این مورد وقتی صدق میکنه که اون یکی دیگه حداقل یه ویژگی مثبت داشته باشه

این اقا حتی جربزه نگهداشتن یه رابطه رو نداذه.ثبات نداذه هی میره و میاد، به چی اون باید دلخوش کرد

عشق و عاشقی کورکورانه مال دخترای پونزده شونزده سالست که همه چیزو صورتی میبینن

از اول ادم باید اول با عقل تصمیم بگیره بعد احساسو بندازه جلو

اون زندگی دوامش بیشتره

2706