2737
2739

من تاالان که هفته ۱۲ هستم خیلی زندگیم عوض شده از برنامه هام تفریحاتم به خودرسیدن هام از همه چیم دور شدم چون خیلی حالت تهوع و بی حالیم شدید هست هیچ کاریش هم نمیتونم بکنم انگار دارم افسردگی میگیرم. این سختیا کی تموم میشه؟

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از بچه بدتره کل زندکی کن فیکون میشه چون همه مسئولیت بچه میوفته گردن مادر

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728

دنیای بعد بچه با قبلش خیلییی فرق داره

دیگه خوردن خوابیدنتم دست خودت نیست

وقتی خوابی ک بچت خواب باشه وقتی بیدار میشه هم باید بیدار شی

دستشویی رفتن و دوش گرفتنتم دیگه دست خودت نیست😁

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
دنیای بعد بچه با قبلش خیلییی فرق داره دیگه خوردن خوابیدنتم دست خودت نیست وقتی خوابی ک بچت خواب باش ...

دقیقا من یادمه یه بار سه روز تا در حمام میرفتم بچه غش میکرد از گریه برمیگشتم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
دقیقا من یادمه یه بار سه روز تا در حمام میرفتم بچه غش میکرد از گریه برمیگشتم 

منم دخترم خیلییییی گریه میکرد

همسرم نمیتونست ساکتش کنه سریع میومد پشت در حموم میگفت زود باش چیکار میکنی اینقد طولش دادی🙄

حالا ۲دقیقه رفته بودما😑

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2738

بستگی به خودت داره

ولی معمولا خیلی تحت تاثیر قرار میده

تابستون میخوای بری بیرون بچه گرمش میشه گرمازده میشه

زمستون میخوای بری سرما میخوره، 

میخوای بخوابی میاد انگشت میکنه تو چشمت

میخوای با شوهرت صحبت کنی میاد وسطتون میشینه

کلا زندگی نداری خواهر

ولی باز به همش می ارزه قربونش برم

راستی جالبترین بخشش اینه که با بچه تو بغل بری دسشویی، اونا که تجربه دارن میدونن چی میگم

🤦🤣

وااااای منم چندسری اینطوری شدمممم

اومد تو حموم، مجبور شدم بقلم بگیرمش 🤣🤣🤣

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
2706