2733
2734
عنوان

کیا سیسمونی فقط ضروریات گرفتن؟

664 بازدید | 58 پست

ما تصمیم داریم فقط ضروریات یه نوزادو بگیریم، گهواره، کمد... فقط روروعک و البسه ی نوزاد و وسایل بهداشتی و ضروری مث شیشه و تب سنج و... و کیف.... همینا. 

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بهترین کارو میکنی

منم فقط ضروریات رو گرقتم

بچه ی کوچک که روز به روز بزرگتر میشه نیاز نداره به چیزایی که ممکنه اصلا استفاده نشه

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
حاجی چ خبره 😐😐😐 تیکه سنگینش فقط یه کمده، تمام

شما مثل اینکه ی سر بازار نرفتی من جدیدا سیسمونی خریدم ۲۸تومن اینا شاید بیشتر شد ولی خب من اسباب بازی ولباس براش بیشتر گرفتم شما بخوای اونا رو نگیری ۱۷تومن اینا میشه 

من وسایل خیلی ضروری رو گرفتم.خیلی از این چیزا رو هم نگرفتم.مشکل مالی ندارم ولی از اینکه دورم رو شلوغ ...

دقیقا ربطی ب مشکل مالی نداره، اول اینکه فقط الکی پر شده، بعدم یه چیزایی رو یه سن خاصی بچه لازم داره دلیلی نداره از الان بترکونی... حتی تخت هم ما خودمون انقد اهلش نبودیم تخت خودمو فروختم... 

اینا همچین ضروریات هم نیس

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
حتما آغوش گیر براش بگیری خیلی لازم هست برای دو س ماه اول ک نوزاد ضعیفه خیلی عالیه 

ازونا که میندازی رو شونه هات بچه رو میزاری توش؟ نمتونم من انحنای ستون فقرات دارم همینجوری موندم سنگین شدم با دردا چ کنم

حاجی چ خبره 😐😐😐 تیکه سنگینش فقط یه کمده، تمام

منم درهمین حد خریدم شد ۲۰ تومن،تخت وکمدش با تشک خوشخواب شد ۸ تومن 

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

کلا که همینان فقط مونده چه جنسایی بخری مثلا همین کالسکه و کریر از ۲تومن داریم تا ۷۰میلیون 

کمد رو میتونی بدی نجار درست کن ارزونتر دربیاد شرکتی بخری گرونتره ولی عمرش بیشتره

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
2706