2737
2739
عنوان

دنباله مثلثی دراکسل

35 بازدید | 4 پست

سلام دوستان

دوستانی که بانرم.افزاراکسل کارکردندیاباهاش آشنائی دارندنمیدونید دنباله مثلثی دراکسل باچه فرمولی نوشته میشه؟

یعنی اینکه مثلاً1+2میشه سه بعدسه بعلاوه چهار میشه7 اینطوریه دنباله مثلثی نه؟

بعدبایدبراش تواکسل فرمول ساخت چطورمیشه؟

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

سلام

دنباله (تصاعد) زیر یک دنباله اعداد مثلثی است:

1, 3, 6, 10, 15, 21, 28, 36, 45, …

این دنباله از روی الگویی از نقاطی که یک مثلث را تشکیل می‌دهند، به دست می‌آید. با اضافه کردن ردیف دیگری از نقاط و شمارش تمام نقاط در هر مرحله، می‌توان عضو بعدی را پیدا کرد.

** سرچ کنید نحوه نوشتن دنباله اعداد در اکسل فیلمش موجوده طبق اون انجام بدید اگه مشکلی بود بپرسید.

مشاور پژوهشی (مقاله، پایان نامه، رساله)/                                                                            زندگی شاید آن لحظه مسدودی ست که نگاه من در نی نی چشمان تو خود را ویران می سازد.
سلام دنباله (تصاعد) زیر یک دنباله اعداد مثلثی است: 1, 3, 6, 10, 15, 21, 28, 36, 45, … این دنبال ...

بسیارتشکرمیکنم

سایت فردادرس رادیدم نداشت  

عذرخواهی میکنم یعنی فرمول مثلثی رااضافه کنم؟

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسیارتشکرمیکنم سایت فردادرس رادیدم نداشت    عذرخواهی میکنم یعنی فرمول مثلثی رااضافه کن ...

فایل "ایجاد دنباله اعداد در اکسل" رو سرچ کنین و طبق اون عمل کنید.

مشاور پژوهشی (مقاله، پایان نامه، رساله)/                                                                            زندگی شاید آن لحظه مسدودی ست که نگاه من در نی نی چشمان تو خود را ویران می سازد.
2731

با sum ساده که کمی اکسل بلد باشید و مفاهیم فرمت ستون ها و سلول های مطلق و ... رو باید بدونید

در این کانال همه چیزهای مهم اکسل رو رایگان آموزش داده گلم 😊

اگه میخوای اکسل رو رایگان و اصولی یاد بگیری مثل خودم می تونی از کانال یوتیوب نوروزی آکادمی (پلی لیست اکسلش) یاد بگیری

https://www.youtube.com/playlist?list=PLChiha9ahCua9agcZmWm4saU4euFCMy_p

روان درس میده و مثال های خوبی هم می زنه

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy