2737
2739
عنوان

آروم آروم💞

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 113 پست
از صب که بیدار شدم اینجوریم🥺 خوب میشم🌹

😘😘

نبینم غمتو جانم❤

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خیلی دلم گرفته🥺

گل سرخم چراپژمرده حالی؟

بیاقسمت کنیم دردی که داری

بیاقسمت کنیم؛ بیشش به من ده

که توکوچک دلی طاقت نداری

🌟اَللّهُمَ غَيِّر سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِكَ🌟                         ای پشتیبان کسی که پشتیبان ندارد                                   ای پناه آن که پناهی ندارد                                        ای فریادرس آن که فریادرس ندارد                                 ای عزت آن که عزتی ندارد                                            ای کمک آن که کمکی ندارد                                          ای همدم آن که همدمی ندارد                                     تنها تو را میخوانم وتنها تو را دارم💙                                                                                         عزیزان نمیتوانم پاسخگوی تگ های شما باشم                                  لطفا تگ نکنید؛ ممنون
عشق را درمانی نباشد... اما من عاشق نیستم

باشه

🌟اَللّهُمَ غَيِّر سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِكَ🌟                         ای پشتیبان کسی که پشتیبان ندارد                                   ای پناه آن که پناهی ندارد                                        ای فریادرس آن که فریادرس ندارد                                 ای عزت آن که عزتی ندارد                                            ای کمک آن که کمکی ندارد                                          ای همدم آن که همدمی ندارد                                     تنها تو را میخوانم وتنها تو را دارم💙                                                                                         عزیزان نمیتوانم پاسخگوی تگ های شما باشم                                  لطفا تگ نکنید؛ ممنون
گل سرخم چراپژمرده حالی؟ بیاقسمت کنیم دردی که داری بیاقسمت کنیم؛ بیشش به من ده که توکوچک دلی طاقت ...

🤩🤩😍😍❤❤🌹🌹😘😘

مرسی فداتشمممممم😘😘

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
والا از صبحه فقط بدتر شدم

علت چیست؟

داره بارون میاد. خیلی قشنگه 

الهیی😞

صدای نم نم بارون تو که نیستی چه دلگیره
هوا وقتی میشه ابری دلم واسه تو میگیره

💞
منم اون قطره ی بارون که میشینه روی موهات

💞
اگه حتی شکستم من نیاری خم به ابروهات

💞

من دلم بارونو خواست بارون دلم خواست
چند قدم با تو توو خیابون دلم خواست
فقط چند ثانیه پیش تو باشم