2733
2739
عنوان

اگه یه قابلیت نی نی سایتو حذف میکردید اون چی بود؟😂☺😎🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 66 پست
اینایی ک ریپ میکنن عقایدشونو فرو کنن بهن 😐😐😐😐 اقا من اصن کافر من اماممممممم ب تو چ 

ای گفتی . برای من هنوز جاش درد میکنه   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینایی ک ریپ میکنن عقایدشونو فرو کنن بهن 😐😐😐😐 اقا من اصن کافر من اماممممممم ب تو چ 

باید رستگار بشی 

بایددددددد 

🤩

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728
من اگر باده خورم باده پرستم ب تو چ

ی بار تو ی تاپیک از بچها نظر خاسته بود گفتم ب نظر من با مادر شوهرت اشتی کن 

یکی تن تن ریپ میکرد ارههه تو مجردی دنبال شوهری اومدی خودتو خوب جلوه بدی وگرن همه مادر شوهرا بدن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ی بار تو ی تاپیک از بچها نظر خاسته بود گفتم ب نظر من با مادر شوهرت اشتی کن  یکی تن تن ریپ میکر ...

انگار اینجا شوهر یارانه ای میدن🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740
ای گفتی . برای من هنوز جاش درد میکنه    

اگه بلاک داشتیم 

دیگه نمیتونستن ما رو به راه راست خیلی خیلی مستقیم هدایت کنن 😂

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
🙄بلاکم خوب میشه بهش فک نکرده بودم

اره بلاک عالیه

جواب ریپلای های احمقانه را نمیدم پس اگه پاسخی دریافت نکردی خودت تا آخر خطو برو . گاهی باید سکوت کنی تا اصالت به جای تو حرف بزنه...

وای اره یکی به من تو تاپیکم گفت عین ادم لباس بپوش😑😑😑

دوستدار رونالدو مخالف مسی😒😂
ی بار تو ی تاپیک از بچها نظر خاسته بود گفتم ب نظر من با مادر شوهرت اشتی کن  یکی تن تن ریپ میکر ...

😂

من یه بار گفتم چی کادو گرفتم عکس خواستن 😂

میگم ایران نیستم میگن دروغ میگی 

بعد هم گفتن الان تو اونجا لختی 

😝

اگه بلاک داشتیم  دیگه نمیتونستن ما رو به راه راست خیلی خیلی مستقیم هدایت کنن 😂

دقیقا . اقا اصلا من عاشق راههای پر پیچ و خمم . راه خیلی مستقیم خسته کنندس برام   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد