2737
2739
عنوان

اگه یه قابلیت نی نی سایتو حذف میکردید اون چی بود؟😂☺😎🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برگردوندن تاپیک ترکیده شده  

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اسی اتفاقا قبلیت گزارشو میزاشتم بمونه ولی نمایش بده کیا برای چه تاپیکی گزارش زدن . اینجوری به راحتی ...

ارهاگه اینجوری بود خوب بود 🤗

دوستدار رونالدو مخالف مسی😒😂
2740
گزارش خیلی موقع ها لازمه  نیست؟؟

اره لازمه . ولی نه هر تاپیکی . منم گزارش زدم ولی برای ادمی که اومده اینجا دنبال ................. نه برای هر تاپیک معمولی که 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
اینایی ک ریپ میکنن عقایدشونو فرو کنن بهن 😐😐😐😐 اقا من اصن کافر من اماممممممم ب تو چ 

من اگر باده خورم باده پرستم ب تو چ

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
گزارش خیلی موقع ها لازمه  نیست؟؟

بعضیا بیخود میزنن مثلا از من خوشش نمیاد یا تاپیکمو دوس نداره گزارش چرتو پرت میزنه نی نی یارم که اص کلا ....😂

دوستدار رونالدو مخالف مسی😒😂