2733
2739

بعضی گناها بخشودنی نیست الان یه حدیث رو دیدم ببینید...دیگه از فرستاده ی خوا که بیشتر نمیدونید

پس مراقبه کارهامون،رفتارمون،حق هایی که گردنمونه باشیم...

اینجا دیدم خانومه طی ۸سال ۳بار به همسرش خیانت جنسی کرده بعد بهش میگن توبه کن خدامیبخشه...شاید روحانیون بگن نباید به شوهرت بگی وتوبه کن و... ولی این برا اینه بیشتر پیش نره وگرنه تا وقتی شوهرش نبخشش توبه اش کامل نیست...حالا هی یه عده خودشونو گول بزنن مثه این حدیث که الان جوریه که اینجا بچه هاشونم بکشن قصاص نمیشن ولی این حدیث نشون میده که خدا چقدر عادله و قوانین من دراوردی براش صدق نمیکنه...البته خیانت مرد هم همینه فرقی نداره ولی اینجا دیدم مردهارو میتوپن وبه زنامیگن توبه کن  برااین گفتم...

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋

می بخور منبر بسوزان مردم ازاری نکن

خدا از حق خودش میگذره ولی از حق الناس ن 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

والا نگفتیم هر کاری میخوای کن بعد توبه کن

گفتیم هر کاری دوست داری انجام بده.

پایان 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گناهی رو به این نیت انجام بدی که بعدش توبه کنی اصلا به توبه نمیرسه کسی😂😂😂😂

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂

تو قرن بیست و دو داریم زندگی میکنیم هی یه عده میگن حدیث فلان و حدیث فلان ...بنده خدا اگه ای حدیثا درست بود الان اینایی که ایرانو خوردن یه بلایی سرشون اومده بود لااقل از چی داری حرف میزنی برید راحت زندگی کنید هرکاری دوس داشتید بکنید چون یه بار فقط زندگی میکنید..با دین اومدن دکان درست کردن مردم ساده هم ول بکن نیستن هی دائم ملتو نصیحت میکنن

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2738

بعد اگه زن به مرد گفت و مرد کنترل نداشت این وسط یه قتل ناموسی انجام شد چی!به نظر من مرد هم اگه خیانت کنه و پشیمون بشه نباید به زنش بگه چون دیگه هیچوقت دلش صاف نمیشه همون بهتر که توبه کنن بچسبن به زندگیاشون

نمیدونم فقط دیدم خانمای خائنو راهنمایی میکنن که اشکال نداره خب اگه برعکس بود اشکال نداشت؟

گفتم ک اینجا اکثرا ب نفع خودشون حرف میزنن

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد

الان یعنی یه عده میرن گناه میکنن بعد تو ذهنشون اینه که توبه کنن؟

اصلا حتی گناهشون کوچک ترین گناه هم باشه باز پذیرفته نیست 😐😂

چه خوش خیالن

یه کتاب مرجع تقلید نی نی سایت باید بنویسن

هرچی مراد دلشونه رو میگن

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
تو قرن بیست و دو داریم زندگی میکنیم هی یه عده میگن حدیث فلان و حدیث فلان ...بنده خدا اگه ای حدیثا در ...

من که خیلی دیدم کارما وجود داشته خودم دیدم هزاربار دیدم واقعا اعتقاد دارم که خدا هم هست وارد مسائله سیاسی نشو لطفا اگه هم مشکلی هست مردم راضی هستن نباشن خب کاری میکنن...ولی من واقعا خداروقبول دارم ودیدم چطور کسای رو که ظلم کردن میسوزونه

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
2706