2733
2739

من چنتا رفتار از خواهرم دیدم فکر میکنم از حسادت باشه، اما سختمه باور کنم چون از من خوشگلتره فقط همسرش از لحاظ مالی کمتر از همسرمه 

مامانمم همیشه از خوشگلیش و اینکه رفتارش خوبه  تعریف کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه میتونن حسادت کنن همه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2731

اره خواهر بزرگم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

تو اینجور موارد باید چیکار کرد؟ 

تازه دارم میرم سرکار، اما میخواستم از کارم صحبت کنم، خواهرم با یه حالتی مسخره کرد، اما به شوخی 

تو اینجور موارد که حس میکنم حسادته چه رفتاری بهتره بکنم

2738
منکه ندیدم☹ خودم و خواهرامم اول دوسداریم خواهر برادرمون همه چی داشته باشن حتی قبل خودمون

اره منم خواهر برادرام همیشه پشتم بودن، ولی جالبه یبار خود خواهرم بهم گف بروز نمیدم ولی حسود هستم

اره منم خواهر برادرام همیشه پشتم بودن، ولی جالبه یبار خود خواهرم بهم گف بروز نمیدم ولی حسود هستم

من دیشب ب مامانم گفتم آجیم سرش درد میگیره تو همش دورشی بعد بمن میگی ب خودت تلقین نکن مریضی و این حرفا اینا حسادت نیست

البته من سریع بعدش عذاب وجدان گرفتم خودم برا آجیم دمنوش درست کردم

هرچه در فهمِ تو آید آن بُوَد مفهومِ تو.

آره بابا منم حسودی میشه به خواهرم

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2706