2737
2739
زری جون کلوپ باز نمیشه برا من
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
من سیب زمینیو حلقه ی کلفت برش میدم با پیاز کف ظرف میچینم بعد نمک میپاشم قبل چیدن داخل ظرف بعد بخار اندختن کمی که از پخت غذا گذشت بادمجونای سرخ شده که تو فریز دارم با گوجه ی از وسط نصف شده رو روی سیب زمینیها میازم میپزه کمی هم روغن میریزم به سیب زمینیها زود اماده میشه برای وقتهای که از بیرون میام شام نداریم وقت نیست این غذا رو میپزم
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
مامان سوگل جان من تا به امروز هیچ کیک و شیرنی نپختم یعنی اصلا با فر اجاق گازم چیزی نپختم
2706