2752
2734

دختر جوون ۲۰ساله سکته مغزی کرده رفته کما درصد هوشیاری ۳هست لطفا براش دعا کنید مادرش بی قراره میگه آرزو دارم لباس عروس تنش کنم نه دفن بشه لطفا دعا کنید برگرده پیشمون   

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩

منم حمد میخونم عزیزم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای خدا😭😭😭😭

یا امام غریب دستم به دامنت به مادرش رحم کن یا ضامن آهو🤲🤲🤲🤲🤲

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

سکته مغزی چرا؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

از همتون ممنونم دیروز با دکتر حرف زدم گفت هیچ امیدی نیست مامانش رو کم کم آماده کن برای تحویل جسد یا امام رضا کمکمون کن فقط خدا میتونه کمک کنه امیدمون به خداست 

سر درد داشت بردن دکتر بیهوش شد و دیگه بهوش نیومد گفتن رفته کما خونریزی مغزی کرده 

چه وحشتناک

قبلش سرش به جایی نخورده

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
نه اصلا خودمون هم باورمون نمیشه 

والا چی بگم من که از علم پزشکی سردر نمیارم

اما عجیبه واقعا

خدا به دل مادرش رحم کنه همین الان بهوش بیاد🤲🤲🤲

والا چی بگم من که از علم پزشکی سردر نمیارم اما عجیبه واقعا خدا به دل مادرش رحم کنه همین الان بهوش ...

انشالله ممنونم 

2706