2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام زری جون خوبی باید زیرشو کم کنی چون از جنس چدن هست حرارت رو دو برابر میکنه و تند تند غذاتو چک کنی
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
2740
اخرای پخت غذا نیاید با اینکه زیر گاز کمه بزاری بری چون تا برگردی میسوزه من خیلی امتحان کردم وقتی غذا ابشو میکشه مواظب نباشی چک نکنی زودی میسوزه
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
من یه کمی اب میریزم وبعد مثلا مرغ یا ماهیمو میذارم و شعله رو کم میکنم تا با بخار اب بپزه بعد که پخت و ابش تموم شد دیگه کم کم سرخ میشه وطلایی میشه یه ساعت طول میکشه کلا
خدايا شكرت
من مرغو تکه تکه میکنم رون کامل باسینه فرقی نمیکنه کمی نمک درشو میزارم کم میکنم زیرشو خودش اب میندازه و میپزه من برای سرخ کردنیها کمی روغن میریزم هنوز به غذای بدون روغن عادت ندارم اینطوری به نظرم ظرف زود خرا بنمیشه