2137
2217

دیشب تو عروسی پوشیده بود انقدر ناراحتم نتونستم جوابشو بدم بگم نمیخوام بدم به شوهرمم گفتم گفت بخدا منم روم نمیشه بگم من اینجور موقع ها چی بگم آخه

این روزا دلتنگیم واسه بابابزرگم که منو با مهربونیاش بزرگ کرده خیلی زیاد شده برام از ته دلتون دعا کنیدو صلوات بفرستین که من حداقل خوابشو ببینم🙏🖤
وا بگو دوسش دارم نده خب

اصلا اینطور مواقع هم من هم شوهرم لال میشیم انگار

این روزا دلتنگیم واسه بابابزرگم که منو با مهربونیاش بزرگ کرده خیلی زیاد شده برام از ته دلتون دعا کنیدو صلوات بفرستین که من حداقل خوابشو ببینم🙏🖤

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

بگو آدرس میدم برو ازش واسه خودت بخر

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2215
🤔🤔🤔🤔😳😳😳😳😳😳😳😳😳  بگو ن  تمام.

همین دیگ باوجود دومتر زبون لال شدم😬

شمایی که روت نمیشه رودر رو حرف بزنی ؛ حرف دلتو بااخترام پبامک بده

ضمنا یه بهونه پیدا کن مثلا بگو همون شب جایی دعوتم یا...

تو پیامکراحت تری

من اون T آخر اسم پژوام...._(کاش میشد برم اون T رو بغلش کنم بگم عیبی نداره)

سخته نمیشه به بعضیا نه بگی به اعصاب خوردی بعدش نمی ارزه 

طرف پرو ام بوده خودت نپوشیدی هیچ وقت؟ اگه یه بار پوشیده بودی سخت نگیر دیگه

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
2050
بگو آدرس میدم برو ازش واسه خودت بخر

آره کاش با خوشرویی و خنده همینو بهش میگفتم

ازت گرفت برای خودش یا قرض گرفت ازت

قرض گرفت ولی من میخواستم اون لباسو تو عروسی فامیلای نزدیک شوهرم بپوشم

قرض گرفت ولی من میخواستم اون لباسو تو عروسی فامیلای نزدیک شوهرم بپوشم

اشکال نداره عزیزم خودت رو ناراحت نکن دیگه اتفاقیه که افتاده  یه لباس دیگه میخری انشالله 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سخته نمیشه به بعضیا نه بگی به اعصاب خوردی بعدش نمی ارزه  طرف پرو ام بوده خودت نپوشیدی هیچ وقت؟ ...

پوشیده بودم یدفعه ولی خب چندشم میشه زیر بغل یکی دیگ مالیده شه به لباسم چون خودم خیلی عرق میکنم کلا تو حمومم بیزارم از این حس

اگه قرض گرفته که به نظرم اشکالی نداره شاید نداشته بخره بیچاره چی پاک تر اب بشورش خو

لباس داشت آخه 

من به همه گفتم نه چیزی ازتون میگیرم نه چیزی ازم بخواید  والسلام

منم باید یبار اینطوری بگم پیش همه

پوشیده بودم یدفعه ولی خب چندشم میشه زیر بغل یکی دیگ مالیده شه به لباسم چون خودم خیلی عرق میکنم کلا ت ...

اهان خب پیام بده بگو قبل اینکه بیاری ببر خشک شویی

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
1718