2733
2739
عنوان

میخوام زنگ بزنم مادرشوهرم هرچی دهنمه بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 16326 بازدید | 319 پست
واقعا این سری تصمیم دارم یرم و پشت سرمم نگاه نکنم

ببین عزیزم خواهر خودم طلاق گرفته.اصلا تشویقش نکردیم فقط گفتیم اگه نکته ی مثبتی شوهرت داره بمون زندگی کن.به شماهم همینومیگم اگه نکته ی مثبتی توی همسرت می بینی بمون زندگی کن.الان شرایط دخترای طلاق خیلی بده متاسفانه.همش زیر ذره بینی😭😭😭😭

اگه بع هر دلیلی همسرتون به خانواده شما توهین کن واکنشتون چیه وحستون به هرحال خانوادشون دوس دارن شما ...

هزاران بار جلو خود خانوادم بهشون توهین کرده

وقتی خودش توهین میکنه چرا نباید بشنوه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزاران بار جلو خود خانوادم بهشون توهین کرده وقتی خودش توهین میکنه چرا نباید بشنوه؟؟؟

تا وقتی هردو توهین کنید جز اینکه از هم‌بدتون بیاد چیزی نصیبتون نمیشه خودتونو با همسرتون مقایسه نکنید به قول شاعر گر تو با بد بدکنی پس فرق چیست

2731
ببین عزیزم خواهر خودم طلاق گرفته.اصلا تشویقش نکردیم فقط گفتیم اگه نکته ی مثبتی شوهرت داره بمون زندگی ...

الان جدا شده خواهرت؟؟

البته خانواده من زیادم یخت گیری اونجوری ندارن

اگه جدا بشم مستقل زندگیمو ادامه میدم با دخترم

تا وقتی هردو توهین کنید جز اینکه از هم‌بدتون بیاد چیزی نصیبتون نمیشه خودتونو با همسرتون مقایسه نکنید ...

خب نمیشه هم که طرف هی توهین کنه منم بشینم نگاهش کنم انگار که اتفاقی نیوفتاده که

خب نمیشه هم که طرف هی توهین کنه منم بشینم نگاهش کنم انگار که اتفاقی نیوفتاده که

نه عزیزم سکوت نکنید قاطعانه ومحترمانه حرف بزنید با دعوا وتوهین چیزی درست نمیشه تهش یا قهر یا لج کردن ......

2738
تا حالا اکثرا همینکارو کردم ولی دیگه واقعا خسته شدم😔

چیزای که همسرتون دوس دارن ومورد توجهشونه  از اونا شروع کنید تا مخالفت نکنن وقتی فک کنن حرف دل شما وخودشون یکیه به نظرم بهتر پیش میره

خب گوش کرده و حرفای اونو تکرار کرده برای من که بحثمون شده دیگه

این که گوش کرده و به تو گفته چیزیه اینکه خونه و ماشین رو از نامت دربیاره یه چی! ممکنه بخواد باهات حرف بزنه و درد و دل منتهها اینقدر سیاست نداره که اینا رو بهت نگه و شما باید خوشحال باشی که هر چی میشنوه رو میگه!

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

مهم اینه تو به خواستت رسیدی خونه و ماشین به اسم تو

من بعد دلیل عصبانیت نداری

همیشه لبخند به لب و مهربون باش

لزومی به جواب دادنو درگیری نداره

هرچی ام گفتن بگو شوهرم دوستم داره ک زده به اسمم

منم قدرش میدونم

پیش رو شوهرتم بگو

یعنی چی متوجه نشدم

ببینید بحث سر چیه چرا شروع شده چی میخواید که وارد بحث شدید خب اون چیزی که باعث شده بحث کنید رو بگید ینی اون چیزی که میخواید 

اونجوری  که همسرتون دوس داره وموافق هست باهاتون 

به هرحال خودتون بهتر می‌شناسید ایشون رو

خیلی کلی دارم میگم چون نمیدونم بحثتون معمولا سر چه موضوعی هست

این که گوش کرده و به تو گفته چیزیه اینکه خونه و ماشین رو از نامت دربیاره یه چی! ممکنه بخواد باهات حر ...

نه که بشینه با من درد دل کنه که مادرم فلان حرفو زده که

تو بحث و دعوا میگه تو همه چی به نام خودت کردی و من چرا چیزی ندارم بعد اینهمه سال زندگی

حتی میگفت بیا ماشین برگردون به نام خودم🥴😐

الان جدا شده خواهرت؟؟ البته خانواده من زیادم یخت گیری اونجوری ندارن اگه جدا بشم مستقل زندگیمو ادام ...

جداشد با یه دختر ۳ ساله.خواهرم چشمای رنگی وپوست سفید وهمه چی تموم .ولی چون طلاق گرفتست هیچ خواستگاری نداشته تاالان که ۹سال گذشته.بیشتر برای صیغه مزاحمش میشن بیشرفا

2706