2737
2739
عنوان

روند درمان افسردگي🙂

427 بازدید | 33 پست

سلام دوستان،اين تاپيك رو زدم كه روند درمان افسردگيم رو به اشتراك بزارم و كسايي كه با اين بيماري دست و پنجه نرم ميكنن شايد بتونم كمكي به حالشون بكنم😊

اول از همه با افسردگي نجنگين درمانش كنين

من خودم از شهريور بي دليل دچار افسردگي شدم و بدنبالش مشكلاتي رو براي مغزم ايجاد كرد كه روزاي خيلي بديو گذروندم كه همش ساخته ي ذهن خودم بوده يني جوري كه همه چي بيرون عادي بود ولي مغزم از اون روز،روز وحشتناكيو ميساخت

از معجزه آبليمو غافل نشين از روزي كه شروع كردم به خوردن آبليمو تغييرو حس ميكردم

من افكار ناخواسته بدي داشتم كه با كارايي كه كردم از بين رفتن تا حدودي 

هر روز يه دونه سيب بخورين،هفته اي دوبار شربت گلاب زعفرون بخورين،گل گاوزبونم خيلي خوبه☺️خودم شبا اسطوخودوس دم ميكنم ميخورم

پياده روي داشته باشين يادتون باشه مغز ما بدليل تجمع سموم دچار افسردگي ميشه بايد بدنمون رو پاكسازي كنيم

براي تقويت حافظه ام بادوم و انجير و تخم بالنگو و قرص ويتابيوتيكس نوروزان و امگا٣ ميخورم

تا حد امكان تو خونه نمونين تو خونه موندن و تنهايي شرايطو بدتر ميكنه

برنامه ي مسافرت برا خودتون بچينين☺️شبا با خونواده برين بيرون بگردين شب بيشتر ميچسبه😉چايي رو اگه ميتونين بزارين كنار يا خيلي كمرنگ بخورين

از شربت عسل غافل نشين 😉

از خاكشير براي پاكسازي كبدتون استفاده كنين

غذاهاي بيروني و سرخ شده كه خيلي بايد رعايت كنين و تا جايي كه ميتونين اصلا نخورين

ادامه داره....🌹

این قرص دکتر تجویز کرده؟ عوارض نداره؟

نوروزان رو من خودم استفاده میکنم یه چیز شبیه مولتی ویتامین با این تفاوت که مواد مغذی مورد نیاز مغزو داره

فقط برا کسایی که مشکل تیروئید دارن باید با احتیاط استفاده بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

كنجد،تخم شربتي خيلي بهتون كمك ميكنن

روغن زيتون ميتونه خيلي كمك كننده باشه براتون هر موقع احساس بدي داشتين دو قاشق چاي خوري ازش استفاده كنين

هويج يا آب هويج براتون خيلي خوبه

روزانه انار بخورين الانم كه فصلشه

2728

اينم بگم ميون حرفم همونطوري كه گفتم نبايد با افسردگي بجنگين بايد درمانش كنين افسردگي در طولاني مدت ميتونه مشكلات قلبي ايجاد كنه 

اگه به موارد شديدتر افسردگي دچارين حتما از يه روانپزشك كمك بگيرين در كنارش رژيم غذاييتون رو رعايت كنين كه ميتونه روند درمانتون رو سريع تر كنه😉

2738
افسردگی ممکنه از کمبود ویتامین بوجود بیاد؟مخصوصا ویتامین ب که ویتامین اعصابه

بله ميتونه كمبود ويتامين هاي گروه ب مخصوصا ب٦ و ب١٢ و ويتامينD 

اينا ميتونن تو افسردگي نقش داشته باشن

من فکر میکنم افسردگی بعد از زایمان دارم اصلا حالم خوب نیست همش دوستدارم بمیرم البته بگم اطزافیانم‌مخ ...

عزيزم اينا همش گذراست ولي بايد درمان بشه شما هورموناتون بهم ريخته كه باعث افسردگي شده اصلا دست رو دست نزارين شروع به درمان كنين كم خوني هم تو افسردگي نقش داره تخم شربتي و عرق بيدمشك يا زردآلو خشكبارش غني از آهنن مخصوصا تخم شربتي

اگه دوسداشتين حتما از يه روانپزشك كمك بگيرين خيلي تو درمان بهتون كمك ميكنه

عزيزم اينا همش گذراست ولي بايد درمان بشه شما هورموناتون بهم ريخته كه باعث افسردگي شده اصلا دست رو دس ...

عزیزم من بچم‌یکسالشه تو این یکساله چه سختیا که نکشیدم به بچه ای که کولیک شدید رفلاکس و الرژی داره همیشه ام از ططرف شوهرم متهمم به غز زدن وخوب نبودن 

2706