2733
2739
عنوان

چه خبره اینجا؟؟

166 بازدید | 9 پست

هفت ساله اینجام. مطمئنا علاقه زیادی به این سایت داشتم و دارم، اینجا دوست های خوب خاطرات قشنگ داشتم . ولی الان اینجا واقعا چه خبره؟؟؟ یه تاپیک دروغ و مزخرف سریعا می‌ره و پر بازدید میشه، استارتر و دار و دسته اش یه عالمه کاربر رو سر کار میگذارن، همه نی نی یار رو تگ میکنن، و ایشان اصلا توجهی نمی‌کنه به محتوای تاپیک !!! روی صحبت من به مدیران سایته، آیا قراره وضعیت همین بمونه؟؟؟؟

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

دو سه ماهه سایت رو به تباهی گذاشته کاملا

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سه ماهه سایت رو به تباهی گذاشته کاملا

از دو سه ماه خارجه واقعا، سایت فقط شده تبلیغ و مدیران فقط به فکر پر بازدید بودن تاپیک ها هستن حتی به شکل دروغ، نتیجه اش تباهی‌و تموم شدن سایته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

سلام عزیزم تو تاپیک خرید سیسمونی من ریپلی کردین متاسفانه ارور میده نمیدونم چی گفتین جوابتون بدم

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2738
سلام عزیزم تو تاپیک خرید سیسمونی من ریپلی کردین متاسفانه ارور میده نمیدونم چی گفتین جوابتون بدم

سلام عزیزم گفتم عکس های سیسمونیت خیلی خوشگله   مبارک فندق کوچولوت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم گفتم عکس های سیسمونیت خیلی خوشگله    مبارک فندق کوچولوت

ممنونم عزیزم چشمات قشنگ میبینه