2737
2739
عنوان

کار آنلاین

74 بازدید | 12 پست

بچه ها با یه شرکتی آشنا شدم که استخدام آنلاین دارن اسمش کارگاه تکنولوژی استعلام پلیس فتا و شات رضایت و همه چیم دارن معتبر بنظر میان فقط ۵۵ هزار هزینه استخدام دارن اینم پیجشونه آیدی رو سانسور کردم کسی فک نکنه تبلیغه

میشه بگین معتبره یا ن بنظرتون ثبت نام کنم؟کسی تجربه نداره؟

تنها کسی که از پیشت نمیره خودتی! پس اذیتش نکن🌱       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟

پولو که دادی یا بلاک میشی، یا اگه هم نشی میان بسته های محدود میزارن مثلا میگن این بسته تایپ پنج تاست، ه پنج نفر اول که پیام دادن میگیرن، چس تومن هم پول، اینقدر که دیگه خودتون قید اون پنحاه و پنج تومن رو میزنین 

خوشبختی جن بود، ما بسم الله😑😓
پولو که دادی یا بلاک میشی، یا اگه هم نشی میان بسته های محدود میزارن مثلا میگن این بسته تایپ پنج تاست ...

تجربه داشتی؟

مرسی که گفتی❤️

2738

تو دیوارحتی همینجا هم زیادتبلیغات اینجوری دیدم یا جذب نیروکنی مثلاتبلیغ کاری که وجودنداره روبکنی از هزینه ثبت نام پورسانت بهت میدن مثل همین که میخوادشمارو استخدام کنه

وقتی تو راغسل میدادندمن باید میمردم 
تو دیوارحتی همینجا هم زیادتبلیغات اینجوری دیدم یا جذب نیروکنی مثلاتبلیغ کاری که وجودنداره روبکنی از ...

آها مرسی عزیزم اوکی شدم 

دقیقا همینجوریه من دوستم تبلیغ میکنه الان چک کردم هیچ مدرکی که نشون بده کسی برا کاری غیر تبلیغ پول گرفته وجود نداره 

ینی چن نفر استخدام میشن برا تبلیغ یه کار الکی با ظاهر خوب پول ثبت نامو میگیرن بعدم همه به جز تبلیغیا بلاک یا پیچونده میشن

معتبر ک هست،ولی هزینه رو میگین و ادت میکنن تو یه گپ،که از صبح تا شب فقط یدونه فایل مثلا برا تایپ میزارن،تو 30 دیقه باید تمومش کنی و اینا، که هر کی اول تایپ کنه پول ماله اونه😑فقط 30 هزار تازه

گلی هستم از گل های جهنم🌹
معتبر ک هست،ولی هزینه رو میگین و ادت میکنن تو یه گپ،که از صبح تا شب فقط یدونه فایل مثلا برا تایپ میز ...

خاک تو سر پلیس فتا که به اینجور شرکتا مجوز داده