2737
2734
عنوان

خوشگل باشیم😻😻بیاید خوشگلا

152 بازدید | 11 پست

من قبلا خیلی ب خودم میرسیدم چند روزه حوصلم نگرفته ول کردم 

میخام باز شروع کنم 

الان هیکلم باز بد شده تپل شدم میخام برم باشگاه ثبت نام کنم 

پوستم کلی لک قهوه ای داره جوشامو کندم لک قهوه ای مونده چیکار کنم بره🥺جوشای بلوغم بود بنظرتون میره 

موهامم خیلی قبلا میریخت کم پشته ریزشش بهتر شده ولی کم پشته چی بزنم پرپشت شه به مژه هام و ابروهام چطور کلا موهام درپشت شه ابرو مژه و موهام کلا تو مو شانس نیاوردم موهای همچیم کمه چیزایی که اتفاده کردین نتیجه گرفتین بگین مام استفاده کنیم دعاتون میکنیم منم میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
❤️باش  گلابم خوبه اسپری کنی به پوستت هرروز شاداب میکنه

شادابی ب کنار جای جوشا رو نمی دونم چ کار کنم🤧🤧🤧🤧

من،رویایی دارم رویای آزادی💔رویای یک رقص بی وقفه از شادی💔من،رویایی دارم از جنس بیداری💔رویای تسکین این درد تکراری

موهای من کلا خیلی پرپشته ولی خیلی وزه مدلش 

برا همین من برا پرپشتیش کاری انجام نمیدم ولی مزوتراپی رو خیلی تعریفشو شنیدم برا پرپشتی و تقویتش خوبه

جای جوشاتم به مروز زمان کمرنگ میشن کامل شاید نرن ولی روشن کننده بزن جاشون

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤

چیزای چرب نخور کبدت چرب میشه جوش میزنی.جای جوش هم بستگی داره باید بری دکتر پوست بعضیا با لایه بردار خوب میشن بعضیا لیزر بعضیا دارو

رز ماری برای پر پشتی مو خوبه

خدایا شکرت....
2740
چیزای چرب نخور کبدت چرب میشه جوش میزنی.جای جوش هم بستگی داره باید بری دکتر پوست بعضیا با لایه بردار ...

ممنون 

دکتر میرم خوب میشه بعد که داروهامو قطع میکنم باز برمیگرده به حالت قبل 

رزماری چیه چجوری بزنم