2737
2734

وقتی میبینمش 2.3 ماه مدام بهش فک میکنم اصلا دست خودم نیست هرچقدم سعی میکنم خودمو با ی کاری مشغول کنم تا کمتر بهش فک کنم بازم هیچ فایده ای نداره راه حلی ندارین!!!؟؟؟؟ نزدیک 1 سال بود ندیده بودمش دیگه کمتر بش فک میکنم تقریبا 1 ماه پیش دیدمش دوباره مدام دارم بهش فک میکنم اصلا دست خودم نیس. خودمم از این وضع راضی نیستم اما دست خودم نیس همش جلو چشممه بخدا موندم این بشر چی داره که 3 ساله ذهنمو درگیر کرده. هرکاری میکنم نمیتونم 2 دیقه بش فک نکنم همش جلو چشممه انقد خل بودم وقتی تازه دیده بودمش عکسشو گذاشته بودم پشت صحنه گوشیم🤕 ترو خداا بگین راه حلی ندارین!!!!؟؟؟؟؟ 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

ن

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن

😔💔

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2731
کی

اونی که دوسش دارم

تومور

حالا هرچی 

2738

به چیش فک میکنی 1ماه؟ 

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
به چیش فک میکنی 1ماه؟ 

به همه چیش 

نگاش. طرز راه رفتنش. چهرش و... کلا به همه چیش دیونه شدم تو این مدت😔