2733
2734
عنوان

کیا دعا نویس ابوادریس رو میشناسن؟💔

| مشاهده متن کامل بحث + 16972 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرمنده هرگز اینکار نمیکنم کن تأیید نمیکنم همچنین چیزی

خواهش میکنم کارم خیلی گیر هست لطفا به خدا برای کار خیر هست بهت قول میدم برای شر هرگز نباشه تو رو خدا آدرس شو بده ثواب میکنی 

2731
خواهش میکنم کارم خیلی گیر هست لطفا به خدا برای کار خیر هست بهت قول میدم برای شر هرگز نباشه تو رو خدا ...

پاشو نیمه شب نزدیک نماز شب بخون از صد تا دعا معجزه گر تره 

اگه امشب نماز شب خوندی و نتیجه نگرفتی بیا تف بنداز تو روی من

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
خوب اگه مشکل ادمو حل کنه خوبه که😩💔

خدایی که خودش تورو آفریده ،چرا حرفی گوش نمی دی؟

اون که بهتر از هرکسی از نیاز تو و تو آگاه هست ؟

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
خواهر خوندم نماز نماز خون هستم تأثیر نداشته به خدا 

از کجا می دونی؟

همیشه خیلی چیزا به صلاح نیست 

من انواع چله و دعا می گرفتم که عاشقم بشه 

الآن می بینم که خدا دوستم داشته که اون عاشقم نشده و ما بهم ربط پیدا نکردیم 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2738
از کجا می دونی؟ همیشه خیلی چیزا به صلاح نیست  من انواع چله و دعا می گرفتم که عاشقم بشه  ...

من عاشق کسی نیستم و نبودم ولی خیلی دارم اذیت میشم مریض هستم هر دکتری هم رفتم خوب نشدم دارم خیلی اذیت میشم 

من عاشق کسی نیستم و نبودم ولی خیلی دارم اذیت میشم مریض هستم هر دکتری هم رفتم خوب نشدم دارم خیلی اذیت ...

منم نگفتم مشکل همه شبیه من عزیز دل 

الهی شما هم سلامتیتون برگرده

خدا بزرگه 

برای سلامتیتون حمد می خونم🙂😇🦋🌱🍃🤍🍀☘️🕊️

میشه بگی کی هست فامیل اش و آدرس اش ؟

یه دعا نویس لاکچری که بالا شهر هست با پورشه میاد سرقرار سرکتاب باز میکنه و دعاهاشم میلیونی میلیاردیه شنیدم با خارجیا دیگه کار میکنه...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2706