2737
2734
عنوان

نشت کیسه آب

93 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من دیروز عصر حس خیسی کردم وشورت پام نبود دست کشیدم دیدم یه آب شفاف هستش و سریع زنگ زدم همسرم رفتم بیمارستان و یه پوشک هم گزاشتم.رفتم نوار قلب جنین گرفتم اول ضربانش بالابود وسفت شده بود اماسرم زدن بهم وضربانش خوب شد اومدم خونه حدود دوساعتی درد خفیف زیردلم داشتم که خوابیدم وتا الان دیگه همچین آبی ازم نیومد فقط ترشحاتم آبکی شده که نبودقبلا.35هفته5روزهستم.بنظرتون چی میتونس باشه

باید خیلی حواست باشه و فقط سونو تشخیص میده اب کم شده یا نه 

تکون هاش خوبه ؟؟

استراحت کن و اگه نوار میزاری نوار خیس میشه باید بری سونو بدی 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
باید خیلی حواست باشه و فقط سونو تشخیص میده اب کم شده یا نه  تکون هاش خوبه ؟؟ استراحت کن و اگه ...

اره حرکتاشوحس میکنم.ازدیشب گزاشتم ولی خیس نشده.من مایع آمینوتیکم حداکثرنرمال هست وزیادهست نمیدونم میترسم دکترسونومیگفت شاید زودزایمان کنی چون آیت زیاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زود زود برو بیمارستان بازم‌چک شی سونو کن .خطرناک نباشه یوقت .کیسه آب نشتی داشته باشه داره دیگه بازم فقط احتمال داره نفهمی ها .یبارم‌امرزو برو سونو باز 

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊
2728
زود زود برو بیمارستان بازم‌چک شی سونو کن .خطرناک نباشه یوقت .کیسه آب نشتی داشته باشه داره دیگه بازم ...

بنظرتون برم پیش دکترم!الان نوبت دکترم نیست اما برم بهترنیست

2740