2733
2739
عنوان

روانشناس خوب تو تبریز

58 بازدید | 8 پست

دوستان اگه میشناسید ادرسش رو بدید ممنون

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
روانشناس نمی‌شناسم ولی متخصص اعصاب و روان فقط دکتر قانع پور

نمیخوام دارو بخورم

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر خشایار نعماوی زاده عالیه شمارشو واست میذارم ۰۹۳۵۱۳۰۵۵۹۰ پیج اینستاش: bato24com تهران هستش اما ...

ممنون🌺

خانوم من یسالو نیم پیش تو اوج کرونا دچار اضطراب شدیدی شدم جوری که کاملا عملکردمو از دست داده بودم یکی از دوستام خانم نظری رو معرفی کرد بهم که باهاشون جلسات آنلاین گرفتم و واقعاً راضی بودم. خیلی عالی بود. برای کل عمرم کلی چیز یاد گرفتم

شماره شونو میذارم تو واتساپ بهشون پیام بدین هماهنگ میشن باهاتون ۰۹۱۸۷۲۴۵۹۶۲

ممنون🌺

خانم نظری عالین .. واقعا چیزی بمن نمیرسه فقط بخاطر ثوابش میگم چون واقعاً روانشناسا خیلیاشون بیسوادن ونمیتونن درمان کنن. برای جلسات درمان تو حوزه فردی قطعا پشیمون نمیشید

الهام نظری۰۹۱۸۷۲۴۵۹۶۲

کارشناسی ارشد دارن از دانشگاه علوم پزشکی زنجان.اونموقع گویا بخاطر همسرشون تبریز بودن ولی الان جلسات آنلاین از همه جا میگیرن و هیچ فرقی با جلسه حضوری نداشت بنظرم

خانم نظری عالین .. واقعا چیزی بمن نمیرسه فقط بخاطر ثوابش میگم چون واقعاً روانشناسا خیلیاشون بیسوادن ...

ممنون

2738