2737
2734

بله

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ولی اگه خوشم نیاد و آدمای که انرژی منفی 

میدن  رو به راحتی از زندگیم حذفشون میکنم هر کی میخواد باشه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

آره ولی مجبور نیستی تحمل کنی. هر جا دیدی یه آدم سمی داره روت اثر منفی میزاره و حس بدی بهت میده. هر کی که باشه اون آدمو حذف کن و اگه جزو خانوادته ارتباطتو کم کن یا باهاش راجب رفتارایی که اذیتت میکنه صحبت کن

مجبور نیستی من همشونو حذف کردمو آرامش گرفتم. کی مجبورت کرده. فقطططط بی محلی کنی خودشون کم کم حذف میشن

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2738
آره ولی مجبور نیستی تحمل کنی. هر جا دیدی یه آدم سمی داره روت اثر منفی میزاره و حس بدی بهت میده. هر ک ...

تصمیم گرفتم بی محلی کنم حتی اگه مجبورم باهاش ارتباط برقرار کنم

نمی تونم به خاطر همسرم نمیشه      

بستگی داره کی باشه. اگه جاریو خواهر شوهره که ربطی به زندگیت نداره ربطی به همسرت نداره. ولی باز مادر شوهر فرق داره واقعا نمیتونی. نمیشه

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
من داداشم سمی هست اذیتم میکنه کلا تو یه خونه هستیم من باهاش حرف نمیزنم کلا ا

داداش که جزو خونواده خودته شاید مشکلاتی هم باشه و دعوا پیش بیاد ولی منظورمن از سمی آدمایی که با حرفا و رفتاراشون سعی میکنن روح و روانتو بهم بریزن 

داداش که جزو خونواده خودته شاید مشکلاتی هم باشه و دعوا پیش بیاد ولی منظورمن از سمی آدمایی که با حرفا ...

دقیقا اونم اونجوریه یه حرفی میزنه آتیش میزنه بهم میگه چون کوچیگ در حالی که حرف نمیزنم باهاش

همون جاری و خواهر شوهر با مادرشوهرم مشکل ندارم 

واییی خدا چقد تو ساده ای. بکن اونا رو زیر...... بخدا دوروز دیگه ناراحتی اعصاب روان میگیری فاتحه خودتو میخونی بعد همون شوهرم بهت محل نمیده. ببخشید به بقیه بر نخوره مگه بخصوص جاری آدمه که بهش محلم بزاری باز بخاطر کاراش بشینی حرص بخو ی. ولش کن بابا🤮🤮🤮

2706