2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا برادر من اینجا جای حرف زدنه

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
2742
نه جای تاپیک زدنه  تاپیک زدن و پست گذاشتن حرف زدن نیست (:

چی بگم 

ولی فک کنم لحنتون خیلی تنده 

چیزی نگفتم همینطوری گفتم اینجا سوال جواب میکنن نه چت 

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
چی بگم  ولی فک کنم لحنتون خیلی تنده  چیزی نگفتم همینطوری گفتم اینجا سوال جواب میکنن نه چ ...

ببخشید اگر جسارت شد 

منظوری نداشتم

یه خودره کلافه بودم 

Beautiful Faces Are Everywhere But Beautiful Minds Are Hard To Find
ببخشید اگر جسارت شد  منظوری نداشتم یه خودره کلافه بودم

نه خواهش میکنم داداش

جالبه تو پیامم لحن معلومه خودم متعجب شدم 😅😅😅😅😀😀

2738
وا /: الان ینی چی ؟! نه من اصلا بی سوادم اصلا دانشگاه نرفتم  بگو بینم معدلتون کی بود /:

نه اخه من میشناسم یکیومیخوام ببینم درسته یانه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2706