2737
2739
عنوان

اعصابم خورده بچه ها عکسای زن سابق خواستگارمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 186713 بازدید | 2084 پست

نمیدونم چجوری شد سعی می‌کردم گوش نکنم ولی نمیدونم چجوری شد بحث عقدشون شد 

فقط اونجاش متوجه شدم که مامانم گفت لباس عقدشو خریده بود؟ خواهرش گفت آره 20 میلیون داده بود به لباس عقدش  نمیدونم سنگش قیمتی بود نمیدونم چی بود 

از گوشیش فیلمشونو درآورد نشون داد باهم می‌رقصید تو تالار خوشحال بودن 

بعدش عکساشون یکی یکی نشون دادن رفته بودن مسافرت 

آخه چرا نگهش داشته بودن قلبم درد گرفت بخدااا 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه اینا رو بذار کف دست نامزدت اون خودش میدونه چیکارشون کنه ،از همین الان بذار ازت حساب ببرن

نمیتونم که 

میگن فضوله ولی بخدا حالم بده دارم گریه میکنم 

میخوام فردا بگم بهش که خواهش میکنم از زن اون چیزی نگین من اصلا یادم رفته رحیم یه گذشته ای داشته 

آره انقد بدم میاد از این جور آدما آخه بدیش اینه که خودش زنه و دقیقا میدونه یه زن چقد از این قضیه نار ...

لعنت به اینجور زنا😐دلم سوخت معلومه چه حس بدیه لامصب هرچی باشه ما زنیم حس اسی قابل درکه

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤

تو همه عکسا خوشحال بودن 

رفته بودن شمال 

رفته بودن استانبول 

رفته بودن اصفهان 

خاک تو سرم چرا نگاهشون کردم یکی یکی😭😭😭

اعصابم خرابه 

حتی چشای رحیم می‌خندید 

دست تو دست هم بودن

2738
 لعنت به اینجور زنا😐دلم سوخت معلومه چه حس بدیه لامصب هرچی باشه ما زنیم حس اسی قابل درکه

حالم خیلی بده چیکار کنم یادم بره 

نمیدونم چجوری شد سعی می‌کردم گوش نکنم ولی نمیدونم چجوری شد بحث عقدشون شد  فقط اونجاش متوجه شدم ...

چون بیمارن.سادیسم دارن

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  
من پیج دختره رو داشتم امشب یادم انداختنش رفتم نگاهش کردم  دیدم خواهرش عکساشو لایکش کرده

عزیزم‌ ناراحت نباش اون آدمی که اینارو به شما نشون داده ظاهرا یه کمی کم داره ببخشید این جوری حرف زدم اعصالم خورد شدواقعا 

تو همه عکسا خوشحال بودن  رفته بودن شمال  رفته بودن استانبول  رفته بودن اصفهان  ...

اونو وابده علت طلاق چی بود؟؟؟چیزی بود که نامزدت دل بکنه ؟؟؟

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤
2706