2733
2734
عنوان

کنجکاو شدم بدونم کسی دیدید ازدواج کنه ولی با همسرش نباشه...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 71 پست
شاید اولی نه دومی ۳ نمیدونم دیگه...! یا ۲ یا ۴

عزیزم تروخدا همه حواستو بزار بگو شغل اینده وحید چی میشه

و بگو ما باهم جدایی داریم؟ یکی بهم گفت به پیشنهاد تو از زندگیت میره واقعا همینطوره؟

یعنی بد عقد طلاق میگبرم؟

میشه جواب بدی گلم

آرزوهام مردن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم حست واس کسی درست بوده تابحال؟؟ اخه تا الان از ۳ تا حس ششمی دیگم پرسیدم همشون گفتن پسر خیلی عج ...

نمیدونم چقدر قوی ولی بیشتر مواقع مخصوصا برای جنسیت خانوما های باردارگفتم همون دراومده 

2740
عزیزم تروخدا همه حواستو بزار بگو شغل اینده وحید چی میشه و بگو ما باهم جدایی داریم؟ یکی بهم گفت به پ ...

ببخشید ولی چطور حرف کسی که نه شمانهوحید را میشناسه قبول داری

حالا کو تا ازدواج کنی بعد طلاق بگیری 

زندگی ما تحت تاثیر رفتارها و افکار ماست تو اگه خدب باشی هیچدقت طلاق نمیگیری اونم به حرف یه حس ششمی 

نمیدونم چقدر قوی ولی بیشتر مواقع مخصوصا برای جنسیت خانوما های باردارگفتم همون دراومده 

مرسی عزیزم انشاءلله که اینطور باشه 

اگرم دختر شه بازم خداروشکر میکنم البته 

هرچی خدا بده قشنگه ن اونیکه ما دوس داریم

مامان دوتا شیطون بلا😍
پسر

پس حالا که حست قویه به منم بگو حس علیرضا نسبت بهم چیه ...؟ چه اتفاقی میوفته برامون ازدواج میکنیم یا دوست میشیم یا چی ...؟

ماه تولدم ؟ توروخدا لطفا بگو

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂