2733
2734
خیلی شدیده فک نکنم اینا اثر کنه حتی توان جسمی هم ندارم واسه کارای روزمره

عزیزم میفهمم ولی حرفای ایشون اصن کلیشه ای نیست که بگه ادم همیشه باید شاد باشه و فلان باشه اتفاقا کتابایی معرفی میکنه که به ادم یاد میده چطور با غم و غصه کنار بیاد

به امتحانش می ارزه 

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راضید از زندگی؟

دروغ چرا؟ گاهی وقتا آره گاهی وقتا کمتر 

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2738
بفرما

از طبعت خبر داری! سرد مزاجی یا گرم؟

کسایی که طبع سرد دارن بی دلیل میل به غم دارن آرومن غالبا ..

برو پیش یه دکتر طب سنتی.. چیزایی بهت میده که اکی شی

اصولا کسایی که طبع گرم دارن افسرده نمیشن..وقتی ناراحت میشن داد میزنن میشکونن دست به یقه میشن..۲دقیقه بعد که آروم میشن شروع میکنن به بگو و بخند..

اصولا سرد مزاج ها افسرده میشن

اگر طبعت سرده باید یه پاکسازی بری.. طبعت رو متعادل کنی.. کم کاری تیرویید هم بی حالی و افسردگی و ریزش مو میاره..نامنظمی پریود میاره

که البته مشکلات تیرویید هم ناشی از سردی طبع هست..

اصلاح مزاج انجام بده به مرور میبینی که شاداب و سرزنده تر و قوی تر میشی

2706