2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم اینه شاد نیستم خوب نیستم بخدا داغونم دهه ۷۰هستم ولی خیلی پیر شدم افسردگی نابودم کرده

عزیزم من به شما توصبه میکنم از طریق کست باکس به رادیو راه گوش بدین. اقای شکوری درمورد افسردگی صحبت هایی کردن که دید من رو نسبت به زندگی عوض کرد.

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2731
شما چطور شاد زندگی میکنی؟ بخدا حالم داغونه از دست خودم کلافه شدم

هرکسی یه مشکلی داره تو زندگیش این جمله همیشه یادم میمونه: خوشبختی زندگی مسالمت آمیز با رنج هاست. ادم بی ناراحتی نمیشه و شادی و غم مکمل همن. 

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
عزیزم من به شما توصبه میکنم از طریق کست باکس به رادیو راه گوش بدین. اقای شکوری درمورد افسردگی صحبت ه ...

خیلی شدیده

فک نکنم اینا اثر کنه

حتی توان جسمی هم ندارم واسه کارای روزمره

2740

دهه هشتادی ها چه تجربه ای دارن! جز اینکه تو زمانی دنیا اومدن که گرونی بیداد میکنه.. کرونا بهانه ای شد تا رفت و آمدها قطع بشه دور همی ها و بگو بخندها تموم بشه.. تو دوره ای دنیا اومدن که آدمهای دورو زیاد شدن کلک زیاد شده دزدی زیاد شده..قبلا یه دختر دبیرستان که بود از در و دیوار خواستگار براش می اومد الان خیلی ها حتی یه خواستگارم تو زندگیشون نداشتن.. پسرا و دخترا ملاکشون شده پول و زیبایی طرف و پاکی و نجابت و.. دو زار ارزش نداره.. تو دوره ای دنیا اومدن که تو بیشتر شهرها خبری از اون باغ ها و مزرعه های سرسبز نیست و همه جا شده آپارتمان و اتوبان و کافیه ۲ساعت بری بیرون از بوی دود و ماشین و فاضلاب و... سردرد میگیری.. تو دوره ای دنیا اومدن که آمار مردهای هیز و چشم چرون زیاد شده و اگر تو خیابون کسی مزاحم ناموس کسی بشه بقیه فقط وایمیسن فیلم میگیرن و بهشون بگی چرا کمک نمیکنید میگن دنبال دردسر نیستیم لابد خودش کرم ریخته مزاحمش شدن.. شاید اینا تو امکانات دنیا اومده باشن ولی خیلی از زندگی چیزی نفهمیدن..

متاهلید؟

بله

2706