2733
2734
😐😐😐😐😐😐 اره خوب آدمای ساده نباشن سواستفاده گرا چیکار کنن

بد بودن آدمای دیگه به خودشون مربوط هست

من میگم ما خیلی بدبین شدیم و کلا منفی باف

اگه یکی بی توقع خوبه باید عاشقش باشیم اما اینطور نیستیم

انشالله دنیا به سوی خوب شدن پیش بره تا زندگی همه مون بهتر شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین اشتباه رو منم کردم   وقتی به خودم اومدم که چند نفر از سادگی و.... سو استفاده رو کردن ...

آفرین👌👌👌

مخصوصا اونجایی که گفته سناریو رو جوری میچینن که انگار مقصر تویی

برام پیش اومده و خیلی دردناک بود

خیلی بانمکم خودم میدونم
2728
بانو ارتمیس تگ کن

https://www.ninisite.com/user/41b0a5fe-88b0-45b3-b795-a04066ee7793/بانوآرتمیس

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
صدمه از اطرافت کم میبینی یا زیاد؟

به نظرم خاکسترین 

یسری جاها خوبن یسری جاها بد

این که بخوام یه چیز کلی بگم نمیتونم😔

حتی گاهی نمیدونم اتفاقایی که افتاده خوب بوده یا بهم صدمه زده

هیچی نمیدونم

خیلی بانمکم خودم میدونم
2740
بد بودن آدمای دیگه به خودشون مربوط هست من میگم ما خیلی بدبین شدیم و کلا منفی باف اگه یکی بی توقع خ ...

منظور از ساده نبودن بد بودن که نیست 

اتفاقا سادگی بدترین چیز دنیاست چون اجازه ی سواستفاده از خودت رو به همه میدی 

شما خودتم تو کامنتا گفتی که ساده نیستی پس نفهمیدی که ساده ها چه کلاهی سرشون میره 

معمولا هم ادمای ساده بعد یه مدت عقده ایی میشن چون همه از خوبیشون سواستفاده کردن و اینا به مرور عقده میشه تو دل ادم 

پس هیچوقت به کسی پیشنهاد نکنید ساده باشه 

سادگی با خوب بودن خیلی متفاوته

دانشجوام کارم بلد نیستم هیچی😐 فقط بلدم درس بخونم

با یه پسر دنوست شو قشنگ همه چیو بهت یاد میده

مخصوصا اگر پسره بازاری باشه

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
با یه پسر دنوست شو قشنگ همه چیو بهت یاد میده مخصوصا اگر پسره بازاری باشه

🙄😑😑

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
2706